Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.6 sport araba seçimi ve cupra parçaları temini

berk vrl

Kayıtlı Üye
Herkese selamlar kendimi tanıtmıştım üyeler bölümünde aracımı sattım üstüne biraz daha koyup cupra alma hayalim vardı fakat maddi nedenlerden dolayı şu anda sadece 2.el leon alabiliyorum.

Forumu baya bir okumaya çalıştım 1.6 sport modeline karar verdim.Dış görünüm olarak 1.6 sport ve cupra arasında ne gibi farklılıklar var ön tampon , arka tampon , difüzör dışında cupra görünüm elde etmek için extra dış parçaya ihtiyaç var mıdır? Fiber olmasını kesinlikle istemiyorum Doğuş'tan orjinal parça olarak getirttirebiliyor muyuz ? Alacağım araba %90 2008 model olacak... ve bu işin bana maliyeti az çok ne kadar olur daha önce yaptıran arkadaşlar tahmini bir fiyat verebiliyor mu ?

Bir de 1.6 sport ve sport up farklı modelleri sahibinden de sport up diye birşey bulamadım...

Son olarak aşağıdakilerden hangisini önerirsiniz bütçem ne yazık ki kısıtlı...

Seat Leon 1.6 Sport 2008 Model 33.250 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk - 99491133

Seat Leon 1.6 Sport 2008 Model 33.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 84359297

Seat Leon 1.6 Sport 2008 Model 34.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 97969693

2008 model 63000'de ve 34 milyar şaka gibi..Ben 2011 model 25000'deki 1.4 Tsi'a 36500 diyorum millet çok diyo..

1.4 tsi önceki aracımdaki motordu tsi o yüzden aklımda yoktu onlara da cupra parçaları monte edilebiliyor mu rahatça ?

Takılır tabi niye takılmasın :) Makyajsız kasanınki ufak bi işlemle takılır makyajlıda zaten sıkıntı yok..

işte bu işin maliyetini öğrenmem lazım :)

bi de eski aracımda 1.4 tsi 160 hp scirocco idi seat 1.4 tsi ların tüketimi nedir acaba?

ilk ilan sportup değil kırmızı olan stanlayce diğer ilanlarda fiyatiar çok yüksek bence hiç gerek yok boş araçlara bu kadar yüksek mevlalara iyice araşır hazır yapılı araç alabilirsin bu mevlalara :eek:key:

1.4 tsi da olabilir çok yakmazsa:D önerilere açığım sahibinden de baya baktım kafama yatan olmadı

1.4 tsı kulanıcısı olarak uzun yolda %5.5 şehir içnde %8,00 lt de yakıt tüketiyor 160 rocconun yarısı kadar yani bilirim nasıl yaktığını:eek:key:

işte bu işin maliyetini öğrenmem lazım :)

bi de eski aracımda 1.4 tsi 160 hp scirocco idi seat 1.4 tsi ların tüketimi nedir acaba?

Ön tampon: 1100-1400 arası
Arka tampon: 900-1100 arası
Cupra spoiler dışarda 200 Lira..

Yakıta gelirsek Maltepe'den Güngören'e 90-100 sabitle 4.4 ortalamaya kadar indim..Arabamda yazılım var hem basınca gidiyo hemde az yakıyo :)

yazılım olayına ufak hacimli motorlarda karşıyım ben yanlış anlaşılma olmasın aracınız tertemiz ama eski bir 1.4 tsi kullanıcısı olarak motor kıranları çok gördüm 1.4 tsi hakkaten narin bir motor ileride sıkıntı çok çıkarabiliyor...

Geri
Üst Alt