Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.6 almak üzereyim anlastım ama bır konuda yardımcı olabilrmisniz?

aldınsa aracı hayırlı olsun fakat fiyat biraz fazla gibi

Acıkcası 1000tl fzla olsun temız olsun mantıgyla hareket edersem 31.000 son mantıklı mıdır? Yani smdi nette arac bakıcam adam gel bak dıyecek gıdecem arac ıstegım gıbı cıkmayacak verecegım yol parası, yeme ıcme vs.. ile aynı fiyata gelecek.
Tüp yoksa 33 gerçekten fazla fakat içinin rahat etmesi açısından 31 31.5 verip alabilirsin...bundan 1 yıl once bende konu açtım araç aradığımı söledim bütcemi söledim 33 e kadar bütcem vardı 2009 a kadar araç arıyordum makyajsız kasa beyaz..banada o fiyata beyaz bulamazsın diyen bir sürü kişi oldu, çok ararsın işin zor diyenler oldu..Araç beyaz en buyuk avantajın o makyajsız kasada ayrıca makyajlıya görede birçok avantajı var..tsi değil diyen arkadaşın benzin fiyatından haberi yok galiba :D Sen bunları takma gönlün ne isterse onu yap yetkili serviste ekspertiz yaptır fiyatta indirim yaptır ve al aracı ;)

Tsi degil diyen arkadaşın benzin fiyatından haberi yok galiba demenizi garipsedim.? 1.6 motorla 1.4 tsi motorun arasındaki yakıt farkından haberiniz varmı.? Ayrıca bir aracın beyaz olmazı fiyatını ne zamandan beri artı olarak etkilemeye başladı.? Makyajsız kasanın makyajlıya göre esp ve içteki kararan ayna haricinde nasıl bir avantajı var.?

Araç alacak arkadaşları bilgilendirirken yada yönlendirirken dikkatli yazalım lütfen..

Para arkadaşın içinize sindi ise alın..

tüp farkı var abi!! siyah ile beyaz arasındaki farktan bahsetmiştim ya da gri - beyaz ya da kırmızı - beyaz..beyazın diğer renklere göre farkı yokmu şimdi? makyajsız kasanın avantajıda yetkili servise gidince anlaşılıyor kaporta aksamıyla alakalı olarak .yarın öbürgün arkadaş biseyler yapmak ister aracına, ne biliyim bi bumerank stop takmak ister makyajlı aracına yada makyajsıza 300 liralık bi stop takar geçer.. araç alacak arkadaşın kafasını yeterince karıştırmışlar zaten..benim burda art bi niyetim yok yalnış bilgilendirdiğimide sanmıyorum..Belkide beni çok yalnış bilgilendirdiler ben aracı alırken...

hocam teyp dediğin en kralı bin tl xenon 150 tl :) bunlar montajlı fiyatları yay desen markası önemli hadi 500 de ona yaz :) 1500 tl extrası var diye - 33bın verılmez

beyaz olmasının hatrına parça boya hatrına 30 verilir kesinlikle ben o paraya öyle bir araç almam :)

sezon bitsin yazın her araç gibi leonda pahalı olur hatta en pahalı sezonudur leonun

kasım - aralıgı bekle inan o özellikte olan lpg siz leonu 28 e alırsın :) acele etme derim ben 4 ay leon aradım :)

TSİ - PANCAR MOTORDAN normal kullanımda daha az yakar adam lpg yok diyor 33 bin veriyor

tsi'nin yakıtı karşıma kım gelırse gelsın ıspatlarım stylancedan daha az yakar ben lpg li araç kullanmadım gerek duymuyorum

TSİ da 1.6 motorunada benzınde bındım kımse atıp tutmasın

yanar dönerlik yapmaya gerek yok 33bin tl o özellikteki lpg siz leona verilmez yazıktır günahtır !

hocam teyp dediğin en kralı bin tl xenon 150 tl :) bunlar montajlı fiyatları yay desen markası önemli hadi 500 de ona yaz :) 1500 tl extrası var diye - 33bın verılmez

beyaz olmasının hatrına parça boya hatrına 30 verilir kesinlikle ben o paraya öyle bir araç almam :)

sezon bitsin yazın her araç gibi leonda pahalı olur hatta en pahalı sezonudur leonun

kasım - aralıgı bekle inan o özellikte olan lpg siz leonu 28 e alırsın :) acele etme derim ben 4 ay leon aradım :)

TSİ - PANCAR MOTORDAN normal kullanımda daha az yakar adam lpg yok diyor 33 bin veriyor

tsi'nin yakıtı karşıma kım gelırse gelsın ıspatlarım stylancedan daha az yakar ben lpg li araç kullanmadım gerek duymuyorum

TSİ da 1.6 motorunada benzınde bındım kımse atıp tutmasın

yanar dönerlik yapmaya gerek yok 33bin tl o özellikteki lpg siz leona verilmez yazıktır günahtır !

+1 ​sonuna kadar haklısın kardeşim aynını ben de yaşadım...

Bencede fiyat biraz fazla gibi 1,6'ya o kadar para verene kadar 1.4 TSİ almanı tavsiye ederim.

137186120
Şu ilanı incelemenizi tavsiye ederim. Araç cerkezkoyde ve tanıdık galerici bir arkadaşta. Düşünürseniz yardimci olmaya çalışabilirim.
Ayrıca tsi, 1.6 dan daha verimlidir. Birkaç fazla olsun ama tsi olsun derim.

ARkadaslar herkeze tesekkur ederim aracı almaktan vazgectim. Onun yerine sene sonunda scricco veya jetta tarzı bır aracın sıfırını alacagım. Adam aracı 32. 00tl ye satmıs. Konu kilit edilebilir

Geri
Üst Alt