Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.6 102 8v LPG Düşünüyorum Yardım.

thexside

Kayıtlı Üye
DAHA ÖNCEDEN BU KONUYA YER VERİLMİŞŞE KUSURUMA BAKMAYIN
Arkadaşlar Leon Almak istiyorum çok yakın zamanda.Benzin Canıma Tak Etti.Dizel Leon desen almış başını yürümüş.Bu Yüzden Alternatif olarak Lpg kullanmak istiyorum.

Sorum;
1-Leon'da Lpg Kullananlar Hangi Markayı Kullanıyorsunuz nerede yaptırdınız.Ne kadar zamandır kullanıyorsunuz?Performans nasıl bu zamana kadar hiç sorun yaşadınız mı?

Şimdiden Teşekkürler.

antepdekilerin hepsinde 8v ve tüp var ha sordun mu sormadım..ama tüp ile sorun yaşamayan yada nerdeyse yok denecek kadar az sorun yaşayan motor 8v...nerde takılır istanbul'U bilmiyorum bostancı 2a için diyorlar...antepde olsan gazikent'i tavsiye ederdim..adam ün yapmış..

antepdekilerin hepsinde 8v ve tüp var ha sordun mu sormadım..ama tüp ile sorun yaşamayan yada nerdeyse yok denecek kadar az sorun yaşayan motor 8v...nerde takılır istanbul'U bilmiyorum bostancı 2a için diyorlar...antepde olsan gazikent'i tavsiye ederdim..adam ün yapmış..

Sagolasın Varol abi.Bu motor sorunsuz tamamen sağlamlık üzerine yapılmış ancak ekonominin yanından geçmiyor :)

Arkadaşlar Birde Lpg'li Leon Kullananlar Km'de kaç krş yakıyor.Aldıgı yerde Lpg'nin Litre fiyatı nedir yazarsa sevinirim. :)

kimse cevap vermemiş ben yazayım bari aracım 16v ama 20krs un altına hiç düşmüyor :) ordan kıyasla işte

benim 2007 leon sport up aracım vardı 42bın kmde lpg taktırdım omvl marka telefleks yan urunu 56bin kmde aracımı sattım 1yıl lpglı kullandım ve hıc bır sorun cıkarmadı cekış performans kaybı yasamadım arıza ısıgı asla yakmadı alanyada lpg 2.19 du sehiriçi 200-210kurus yakıyordu sehirlerarası 185 kurus cıvarıydı ben antalyada simit depo olarak 1.300tlye taktırdım 2010 yılının subat ayında

Abi 1.6 8V alma derim pek hoşlasmadım motorla ha alınırsa sadece sesinden alınır :D

Geri
Üst Alt