Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.6 102 8v LPG Düşünüyorum Yardım.

Teleflex taktır hiç bir sorunla karşılaşmazsın. LPG'yi de katkı kullanmayan yerlerden alman gerekiyor. Milangaz, Total, Aygaz.

Benzinde ve Lpg'de tüketim olarak yazarsanız daha açıklayıcı olur arkadaşlar...güncell

Benzinde ve Lpg'de tüketim olarak yazarsanız daha açıklayıcı olur arkadaşlar...güncell

selam ben 1 yıl önce zavoli marka taktırdım 1400 tl'ye şehir içi km'de 20-25 kuruş arası tüketimi var yani 100 km'de 10-11 litre
şehirdışı 7-8 litreye düşebiliyor hıza bağlı tabi bu oran ben gayet memnunum şu ana kadar problem yaşamadım umarımda yaşamam lpg den dolayı...
Tüketim olarak benzin ve lpg tüketimi aynı rakamlar hatta lpg 1-2 litre fazla olabiliyor sanırım oda yoğunluk farkından kaynaklanıyor
Umarım yardımcı olabilmişimdir saygılar...

selam ben 1 yıl önce zavoli marka taktırdım 1400 tl'ye şehir içi km'de 20-25 kuruş arası tüketimi var yani 100 km'de 10-11 litre
şehirdışı 7-8 litreye düşebiliyor hıza bağlı tabi bu oran ben gayet memnunum şu ana kadar problem yaşamadım umarımda yaşamam lpg den dolayı...
Tüketim olarak benzin ve lpg tüketimi aynı rakamlar hatta lpg 1-2 litre fazla olabiliyor sanırım oda yoğunluk farkından kaynaklanıyor
Umarım yardımcı olabilmişimdir saygılar...

Massa İsmini Göremedigimden bu şekilde hitap Ediyorum.20-25 arası şehir içi bu kadar değişken oluyor mu?birde lpgyi suan nekadara alıyorsun,depo kaç litre alıyor,ve toplamda şehir içi ve şehir dışı ne kadar gidiyor beni bu konudada bilgilendirirsen çok sevinirim

LPG ile ilgili forumda birkaçtane konu var bu konuları okuyabılırsın öncelikle
Lpg taktırırken dikkat etmen gerekn konu
1- USTA
2- MARKA

Bende Lovato var çok memnunum

Yakında bende imzadaki siyah araca tüp atıp dolaşırsam şaşırmayın :D

ben lpg taktıralı 7ay oldu.BRC simit taktırdım bi problem yok biraz fazla yakıyor 20-23 kuruş arası yakıyor fazla biraz tüplülere göre...Ama tek problem o eski güzel çekişi tabikide kalmadı.Bende dizel almayı düşündüm ama dizelinde nerdeyse benzinle aynı olması daha büyük sorun..Taktırmanızın bütçenize büyük yararı olacaktır tabi

Selam ismim volkan depom 40 litrelik LPG yi Mersinde 2.30 TL den shell den alıyorum depom en fazla 32-33 litre alıyor (yani tam olarak 40'a 40 dolduramıyorsun deponu)
Geçen ay ölçüm yaptım şehiriçinde 32 litre gaz ile 320 km yol gitmişim. Buda km de 23 kuruş yapar. 32 litrelik 95 oktan alsam 134 tl 32 litrelik gaz alsam 73 tl aradaki 60tl de cep harçlığı:)
Kısacası vergi cenneti ülkemizde LPG bulunmaz bir nimet benzinin yanında...

Selam ismim volkan depom 40 litrelik LPG yi Mersinde 2.30 TL den shell den alıyorum depom en fazla 32-33 litre alıyor (yani tam olarak 40'a 40 dolduramıyorsun deponu)
Geçen ay ölçüm yaptım şehiriçinde 32 litre gaz ile 320 km yol gitmişim. Buda km de 23 kuruş yapar. 32 litrelik 95 oktan alsam 134 tl 32 litrelik gaz alsam 73 tl aradaki 60tl de cep harçlığı:)
Kısacası vergi cenneti ülkemizde LPG bulunmaz bir nimet benzinin yanında...

Volkan dostum çok teşekkürler net bir cevaptı..Lpg'de vergilerden nasibini aldı..hadi bakalım hayırlısı :)

Geri
Üst Alt