Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.6 102 8v LPG Düşünüyorum Yardım.

yumuşak sessız bı arac ıstıyorsan memnun kalmazsın sert suspansıyona sahıp seat hele kı sport up bıraz daha sert fakat 10numara arac gorsellık mukemmel yol tutusu ve performans uyumu gayet hos tavsıye ederım leon alacak olsam yıne sport up alırım

Hasan sırf varya o sport up koltuklarına hasta oldugum ıcın alıcam sport up'u :) Diğer türlü Stylance'den Artısı yok hatta eksisi var.

sözünü ettiğin araca sahibim :) 1 hafta önce atiker marka LPG taktırdım. daha yeni olduğu için ne kadar yaktığı konusunu bende bilmiyorum.. depoyu fulledim bitsin bakalım ne kadar yakacak... şu ana kadar çekiş açısından bi sıkıntısını görmedim.. dün gece otobanda 185 km/h hızı gördüm asılsam yine giderdi ama viraja gelince yavaşlamak zorunda kaldım.. motor sesi olarakta horultulu bir sesi var.. henüz egzoz işlemleri yaptırmadım orjinali üzerinde ama yüklenince sesi direk alabiliyorsun :)

Öncelikle hayırlı olsun Levent.Ölçüm Değerini aldıktan sonra bizimle paylasırsan seviniriz Teşekkürler

bende 1 senedır atıker var sehırıcı en fazla 20kurus yakıyo sehırdısı 180 kurus yakıyo lpg nın lıtresı de burda 1.99krş bence gayet ıyı ama bı sorum olcak 2006-2007-2008 leon lar acaba kac valf? ben aracımı satmayı dusunuyorm yerıne 2007 1.6 16v leon dusunuyorum.

27 krş çok fazla lpg için ben tsi ile 26 27lerde dolaşıyorum ş.içi

Teleflex öneririm. Aynı sınıfta daha ucuz dizel istiyorsan 308 dizele bir bak. Liste fiyatı ile gidip alacağın fiyat çok çok farklı olacaktır.

İlker 308'in Bende 1.6THP 150Hp Vardı.2009'da ÖTV indiriminden yararlanarak sıfır olarak aldım.3 ay öncede sattım.Bilmiyorum ama benim şahsi görüşüm.Arac Estetik Görsellik olarak mükemmel.Ama araç sürekli yağ eksiltiyordu.Servisler ilgisiz alakasız başıma dert üstüne dert masraf üzerine masraf cıkardı kı araç sıkarsan 0.60Krş yakıyordu.o yuzden Artık Peugeot&Citroen 'in yanından Dahi geçmem

2009 model 1.6 8V tüp taktırdım şehiriçi 240 250 civarı yakıyo orjinal jant varsa cok fark etmiyo performans olarak biraz düşüş oluyo tabi ayrıca cut out var bende

arkadaşım 2009 sport up leon aracım var atiker lpg taktıralı 3 hafta oldu hiç bir sorunum ve arıza ışı yakma problemi yok lpg nin litresi 2.07 den alıyorum ve 210-215 tl yakıyor şehir içi bu ölçüm daha ilk 3 depo için leon alıp lpg de taktırırım diyrsan ustalığına güvendiğin bir yerde hiç düşünmeden taktır.

2009 model 1.6 8V tüp taktırdım şehiriçi 240 250 civarı yakıyo orjinal jant varsa cok fark etmiyo performans olarak biraz düşüş oluyo tabi ayrıca cut out var bende

Sanırım araçta orjinal 16'' jantlar var.Cut out derken?Bide ne marka lpg sistemi kullanıyorsun?

arkadaşım 2009 sport up leon aracım var atiker lpg taktıralı 3 hafta oldu hiç bir sorunum ve arıza ışı yakma problemi yok lpg nin litresi 2.07 den alıyorum ve 210-215 tl yakıyor şehir içi bu ölçüm daha ilk 3 depo için leon alıp lpg de taktırırım diyrsan ustalığına güvendiğin bir yerde hiç düşünmeden taktır.

Gökhan abi motorunun saglamlıgını bildigim bir araç Benzini M3 gibi içtiginide bildigim bir araç :) Artık gazla minimuma indirmeyi düşünüyorum.inşallah hayırlısı olur.Yardımın için teşekkürler

Geri
Üst Alt