Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.4TSI vs. Passat 1.8T

ilkerbilim

Kayıtlı Üye
Leon -> Zır stock
Passat -> Açık hava filtresi

[video]http://www.streetfire.net/video/leon-14tsi-vs-passat-18tavi_2224946.htm[/video]

2. vites 40-50km/h gibi kalktık. 2. vites sonunda hemen hemen aynıydı. 3'e atınca ara açıldı.

bu 1.8 t ler kac hp ?? yalnıs gormedıysem eski kasa idi

ya passatta sorun var yada 1.6tsi 160lık flan olması lazım..
1.8t en azı 150hp..

Streetfire videolarını izleyemiyorum youtube a atma şansın varsa süper olur. Passat kaç kmde bu arada :D:D

Videoya bakmadan, Passat bu hızlarda zayıf kalacaktır, ağırılığ, son dişli oranı yüzünden. Sadece 110-120 km/h hızdan son sürate çıkmada daha atik olacaktır.

Passat 2000 model 150hp arka koltukların yarısı sökük. km bilmiyorum ama çok az kullanılıyor sahibinin işi gereği. 2. viteste milim milim geçtim. 3. viteste videoda görünen fark oldu. Köprüden hemen sonra 4'e attım fark daha da açıldı.

tebrikler cidden.ama beni şaşırttı passat çok.tamam kilo farkı var,belki sorun falan var ama aradada hem 25 hp hem de hacim farkı var..tekrardan tebrikler

Geri
Üst Alt