Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.4 tsi vs Getz 1.5crdi DRAG

matu

Kayıtlı Üye
Şansı varmı sizce bence hiç yok ama birisi iddaa ediyor geçemezsin diye :)

1.5 CRDI 110'luk makineleri hafife almamak lazım. Getz'lerde 110'lukları var mı bilemiyorum ancak, eğer 110'luksa geçebilir bile TSI'ı. Hiç şansı olmayacak bi araç değil TSI karşısında. Hangisi geçerse geçsin yakın giderler bence.

ben geçtim 2 boy fark attim 88bg galiba 110 değil

şunu diyeyim 1.5 crdi accent ile ışıklarda kalktık belli bir süre gittik onu geçemedim... Fakat şuda vardı lastiklerim bitikti sürekli araba sarıyordu esp ışığı hep yandı.. ona yorumluyorum normalde asla geçemez bu bir gerçektir.. Heleki ben 1.9 cdti 120 bg astra coupe ile hem kalkışta hem hareket halinde yarışıp çok rahat bir şekilde fark atarak uzadıysam yeni lastiklerimle; 1.5 crdi yerim yerim...

ya bi dün yaptık çocukla götürdüğü yol yokuş aşşağı idi ayrıca 400 metre değildi orası! bu sefer otobanda çıktık yine yokuş aşşağı ama bu sefer geçtim hemde 300mt falan yine 400 metre değildi hiç şansı yok.

hyundai getz beni istediği kadar geçsin hiç umurumda da olmaz :p

devir dizell power ama tsi standartlarda çok rahat alır

bu dizel powerlarda arkadan kalan iz hiç hoş bir manzara değil be Emre, millet arabadan performanstan çok egsozdan çıkan dumana odaklanıyor hiç hoş olmuyor. Normal kullanımda elbette çok keyiflidir. Dün bi tane e270cdi epeyce önümde gitti, gaza yüklendiğinde arkadan sağlı sollu kara duman atıyordu ama normal hali oldukça keyifli görünüyordu. Eminim bizim arkamızdaki de bizim için aynı şeyleri düşünüyordur dün için:)

bu dizel powerlarda arkadan kalan iz hiç hoş bir manzara değil be Emre, millet arabadan performanstan çok egsozdan çıkan dumana odaklanıyor hiç hoş olmuyor. Normal kullanımda elbette çok keyiflidir. Dün bi tane e270cdi epeyce önümde gitti, gaza yüklendiğinde arkadan sağlı sollu kara duman atıyordu ama normal hali oldukça keyifli görünüyordu. Eminim bizim arkamızdaki de bizim için aynı şeyleri düşünüyordur dün için:)

çok doğru söylüyosunda dizellerde dumansız yürümüyo asla ya abi ben alıştım artık arabayı yıkatıp arkasının 2 dkda batmasına :D:)

Geri
Üst Alt