Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.4 TSI / Nasıl olmuş?

murat slm;

Bİ-XENON için servis çok para istiyor be kardeş.. Yeni almış olsak copa plus paketi içinde bedavadan veriyorlarmış.Fuarda sölediler..:((( Servis 4.000 tl falan tutar dedi o da bana uymaz...

eski forumları okurken OSRAM NİGHT BREAKER PLUS kullanan varmış memnunlarda ne dersin buna?ya da başka ne tavsiye edersin?

Nightbreaker plus bende de var ama xenonla alakası yok sarı ışık sadece :) orjinal ampül yanında biraz daha koyu yada turuncuya çalar gibi oluyo. Dursun usta burada olsaydı daha makul bir fiyata kendi farınıza mercek montajı yapardı fakat şuan askerde, durumu nasıl hallediyorlar bilmiyorum :) Onun dışında servise 4000TL versenizde o işi yapabileceğini zannetmiyorum. 3600 liraya Ender Elektronik yapıyor sanırım, ama sizi aşar sanırım o da :)

Nightbreaker plus bende de var ama xenonla alakası yok sarı ışık sadece :) orjinal ampül yanında biraz daha koyu yada turuncuya çalar gibi oluyo. Dursun usta burada olsaydı daha makul bir fiyata kendi farınıza mercek montajı yapardı fakat şuan askerde, durumu nasıl hallediyorlar bilmiyorum :) Onun dışında servise 4000TL versenizde o işi yapabileceğini zannetmiyorum. 3600 liraya Ender Elektronik yapıyor sanırım, ama sizi aşar sanırım o da :)

Bİ-XENON için,dursun ustanın yaptıgı gibi uygulamalarda bana servis far yıkama olmassa tüv geçemeyecegimi söyledi dogrumudur bu yaw :confused:

Bİ-XENON için,dursun ustanın yaptıgı gibi uygulamalarda bana servis far yıkama olmassa tüv geçemeyecegimi söyledi dogrumudur bu yaw :confused:

Far yıkama olsa bile, otomatik yükseklik ayarı yoksa muayeneden geçemez. Servisin 4000TL'ye yaptığında da geçemez. Normal farlarınıza takılan xenonlarda da geçemez.

Bixenonun muayeneden geçebilmesi için sadece far yıkama değil, arka aksta bulunan yükseklik ayarı aparatı gerekli. Yani özetlersek orjinal iş şudur;
Bi-xenon farlar ve seti (3600TL)
Far yıkama sistemi (1000TL)
Otomatik Yükseklik Ayarı (1150TL)

biri eksik olursa, geçemezsiniz.

bende isterem

İşte buda benim aslanım:))) yorumlarınızı,önerilerinizi ve tabiki de eleştirilerinizi bekliyorum...
şimdiden teşekkürler..
kardeş bu nu nerde yaptırdın ya mükemmel olmuş ve nekadara maal oldu tam ponlar dahil

kardeş bu nu nerde yaptırdın ya mükemmel olmuş ve nekadara maal oldu tam ponlar dahil

teşekkürler..

+Ön ve arka tamponları aracı alırken serviste yaptırmıştım.(Aerodinamıc kit / tamponlar+krom kaplama ön konsol+kol dayama+arka çıta 3,500 tl)

+ön tampondaki led leri avcılarda sezgin ustaya yaptırdım
+yan aynları ve arka difüzör kaplamaları şirinevlerde erdoğan usta yaptı

şimdilik bu kadar devamında düşünüyorum daha bişeyler (ön panjur+bi xenon vs..)

Far yıkama olsa bile, otomatik yükseklik ayarı yoksa muayeneden geçemez. Servisin 4000TL'ye yaptığında da geçemez. Normal farlarınıza takılan xenonlarda da geçemez.

Bixenonun muayeneden geçebilmesi için sadece far yıkama değil, arka aksta bulunan yükseklik ayarı aparatı gerekli. Yani özetlersek orjinal iş şudur;
Bi-xenon farlar ve seti (3600TL)
Far yıkama sistemi (1000TL)
Otomatik Yükseklik Ayarı (1150TL)

biri eksik olursa, geçemezsiniz.

Böyle iyi kalsın ozaman satıp leon copa alsam daha az zarar ederim :D

Murat slm; dursun ustaya yazdım burdan bakalım bnm elemanlarım var dedi dükkanda yardımcı olurlar diyor..internetten araştırdım biraz schieldxenon var duydun mu bunu hiç? aşağıda fiyat listesi var makul görünüyor..

SHIELD XENON SET BAYİ SATIŞ FİYAT LİSTESİ

H 1 L 12V 35W Tek Devre Xenon Set

H 3 L 12V 35W Tek Devre Xenon Set

H 4 ( H/ L ) 12V 35W Çift Devre Xenon Set ( Kısa Ampul Xenon + Uzun Ampul Halojen )

H 7 L 12V 35W Tek Devre Xenon Set

H 11 / H 9 / H 8 L 12V 35W Tek Devre Xenon Set

H 27 ( 880-881 ) L 12V 35W Tek Devre Xenon Set

9005 ( HB3 ) / H 10 L 12V 35W Tek Devre Xenon Set

9006 ( HB4 ) L 12V 35W Tek Devre Xenon Set​
299 TL + Montaj Ücreti

299 TL + Montaj Ücreti

314 TL + Montaj Ücreti

299 TL + Montaj Ücreti

299 TL + Montaj Ücreti

299 TL + Montaj Ücreti

299 TL + Montaj Ücreti

299 TL + Montaj Ücreti​

Normal halojen farlarınıza xenon kiti takmanızı tavsiye etmem, zaten yasal olarakta uygun değil

Geri
Üst Alt