Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.4 tsi mi yoksa pejo 207 dizelmi ???

enescim yol boş bir yol aslında hiç trafikte olmuyor aracı hanım kullanıcak sabah çocugu anneme bırakıcak akşamda alıcak ben hafta sonları bınıyorum zaten ama karar veremedim birde dizelin bakımı felan çok agır oda korkutuyor beni.senin aracın yakıt durumu nedir enes kaça doluyo depo kaç km yapıyosun ?
abi sen tsi al kafan rahat olsun 207 dizel alıcağını ibiza 1.2 tsi al yada

Tabiikide seat leon.. Kıyasa, değerlendirmeye gerek bile görmem!!

Aracı servise göster, sorun yok derlerse 300-500 pazarlığını yap, hayrını gör :) Sunroof, ekstra jant vs diyorsun, eğer olmasını istediğin şeylerse (ben olsam bu araç için pazarlığa bile girmem :D) piyasası 28.5-30 arası eden araç için bariz bir fark yok... Sırf sunroof bile fark kadar tutuyor...

Edit: Araç tsi idi, unuttum ben... Servis OK derse pazarlığı da unut, hemen kapora tutuştur adamın eline başkasına gitmesin :)

enescim yol boş bir yol aslında hiç trafikte olmuyor aracı hanım kullanıcak sabah çocugu anneme bırakıcak akşamda alıcak ben hafta sonları bınıyorum zaten ama karar veremedim birde dizelin bakımı felan çok agır oda korkutuyor beni.senin aracın yakıt durumu nedir enes kaça doluyo depo kaç km yapıyosun ?

Anladım o zaman 1.4 tsi seni üzmez erkan. benim bir depo 240 a falan doluyor ama tabi araca ağırlık olmaması için full depoyla gezmiyorum. şöyle söyleyeyim istanbul içi çok yoğun trafiğe girmediğim sürece bir depoyla 750 rahat yapıyorum. şu an ortalamam 6.2 civarında

Bu iki aracı karşılaştırabiliyormusun sen?
bence bu iki aracı karşılaştırmak imkansız...!

bahsettiğin bi arac peugeot yani fransız işi dandik parçadan çalınmış gitmeyen cok yakan plastik afedersiniz b*k :d
biri ise alman üretimi volkswagen ve audi parçalarından oluşan bi canavar.
seat ı tek geçerim.
peugeot 508 bile 5 para etmez motor hacimleri aynı bi leon ve 508 i karsılastırsan gene leon gene seat ;)

genel de eşiniz kullanacak ise leon biraz sıkıntılı olabilir 18 jantlı cupra tamponlu leon istanbul trafiğinde magandaların hedefi olabilir allah korusun bu yönünüde düşünmek lazım yakıta gelince 1.4 tsı ne kadar az yakarsa yaksın benzin pahalı olduğu için uzun vade de lpg dönüşümü olamdığından üzebilir sizi pejo olamasa dizel ceed yada i30 bakılabilir

Aracı servise göster, sorun yok derlerse 300-500 pazarlığını yap, hayrını gör :) Sunroof, ekstra jant vs diyorsun, eğer olmasını istediğin şeylerse (ben olsam bu araç için pazarlığa bile girmem :D) piyasası 28.5-30 arası eden araç için bariz bir fark yok... Sırf sunroof bile fark kadar tutuyor...

Edit: Araç tsi idi, unuttum ben... Servis OK derse pazarlığı da unut, hemen kapora tutuştur adamın eline başkasına gitmesin :)

haklısın kardeşim bende kaçırmayayım dıye sürekli baglama yapıyorum :D kendime düşünme zamanı çalıyorum :)

Anladım o zaman 1.4 tsi seni üzmez erkan. benim bir depo 240 a falan doluyor ama tabi araca ağırlık olmaması için full depoyla gezmiyorum. şöyle söyleyeyim istanbul içi çok yoğun trafiğe girmediğim sürece bir depoyla 750 rahat yapıyorum. şu an ortalamam 6.2 civarında

baya iyiymiş enes senin makına bakalım ya heralde leonu aldım gitti :)

Bu iki aracı karşılaştırabiliyormusun sen?
bence bu iki aracı karşılaştırmak imkansız...!

bahsettiğin bi arac peugeot yani fransız işi dandik parçadan çalınmış gitmeyen cok yakan plastik afedersiniz b*k :d
biri ise alman üretimi volkswagen ve audi parçalarından oluşan bi canavar.
seat ı tek geçerim.
peugeot 508 bile 5 para etmez motor hacimleri aynı bi leon ve 508 i karsılastırsan gene leon gene seat ;)

kardeşim ben karşılaştırma yapmadım sadece yakıt olarak degerlendırdım.tabiki leonun eline su dökemez.bu zamana kadar 3 adet leonu almış biri için bu anlayabılıyorum :eek:key:

Geri
Üst Alt