Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.4 Tsi Manuel FR 3 Kapı

ErdemApul

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar malum onu leon yalnız 5 kapılı dan ziyade benim tercihim fr 3 kapılı modeli ama web sayfasında vs. bir bilgi yok ilan sitelerinde ise 2013 modeller var 3 kapı ve fr manuel olarak isteğim 3 kapılı olması fr ve 150 bg manuel acaba sipariş üzerine mi geliyor ? yoksa artık gelmiyor mu ? 3 kapı olmaz ise tercih mecbur 5 kapı fr manuel olacak birde yeni nesil motor hakkında bilgi verirseniz sevinirim . :)

siparişle gelir diye düşünüyorum tamamen para akışına bakar bu :) yenı kasadan tam kesin bilgiler yok gibi ama yeni nesil motor euro 6 mıdır nedir taktıkları isim,motor biraz daha geliştirilmiş başka bişi yok..aracın beygir tork sayılarına bakacaksınız,sonrasında yakıt durumuna bakacaksınız

Bende var mk3 Sc

Bi sorunuz varsa cevaplayabilirim @erdemampul

Sent from my iPhone using Tapatalk

sıfırının act manuel motor ile gelip gelmediğini öğrenmek istiyorum yoğunluktan bayiilerede uğrayamadım :) peki kullanımı yakıt tüketimi nedir sizin aracın ?

bende de var mk3 sc fr açık hava filtresi ve çift çıkış egzozla şehir içi 7,5 litre ortalamam var. Kullanım olarak çok zevkli bir araç bendeki 140 hp ve hakkını veriyor. kasa hafifliğinden dolayı sanırım 170 hp insignia yakalayamıyor. Maksimum 235 km/h hızı gördüm. Başka merak ettiğiniz bişey varsa cevaplayabilirim.

ikinci el fiyatları malum sıfıra çok yakın o yüzden sıfır düşünüyorum oda gelmiyor herhalde artık yada sipariş üzerine geliyor act motorların daha az yaktığı söyleniyor. maşallah baya iyiymiş değerler aklıma geldikçe tecrübenizden ve araç bilginizden fayadalanacağım sağolun :)

Sadece 13 yılında çıkardı seat sc'yi. O yıllarda da zaten act yoktu yani 2.el alacaksanız act olmyacak. 16 yılında da sc üretiyorlar mı bilgim yok. Ortalama 8LT falan benim agresif kullanımda. Sakin kullanimda şehir içi 6.2LT gördüm.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt