Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.4 Tsi ilk etapta uyguladıklarım

kazasız belasız surusler dılerım

Can normalde max. 5500 devire kadar çıkardım o da nadiren o gün konuşmuştuk..
kağıt üzerindeki güçleri alıcam diye 2 gündür motor bildiğin yanık kokuyo..
çok ısınmış spor filtre kokusu falan değil yani.. :D

Yeni aracın hayırlı olsun Gökhan. Hızlı başlamışsın umarım erken sıkılmazsın..

Can normalde max. 5500 devire kadar çıkardım o da nadiren o gün konuşmuştuk..
kağıt üzerindeki güçleri alıcam diye 2 gündür motor bildiğin yanık kokuyo..
çok ısınmış spor filtre kokusu falan değil yani.. :D

kardeşim o gün ne konuştunuz bilmiyorum ama normalde haftada bir de olsa biraz redline da gezmek lazım, kurum olayından kurtulmak için

abi kurum artık yokmuş İsmail ustaya göre..

bence de artık rodaj bile kalmadı nerdeyse kurum o nedenle bundan 10 sene önceye göre çok daha azdır..redline'a haftada bir girmenin bi zararlı olmaz ama bi yararı olucağını da sanmıyorum..

abi kurum artık yokmuş İsmail ustaya göre..

bence de artık rodaj bile kalmadı nerdeyse kurum o nedenle bundan 10 sene önceye göre çok daha azdır..redline'a haftada bir girmenin bi zararlı olmaz ama bi yararı olucağını da sanmıyorum..

haftada bir kere değil, trafikten kaçmak için ben gün sakinde kullansam bir iki kere ibreyi dayıyorum gideceği max. yere kadar. Yararı kilitten çabuk kurtuyorum zararı, diğer kilide çok çabuk geliyorum bide fazla yakıyorum:D

turbo timerıda taktım hks marka :) type 1

önümüz kış şimdi jant alıp napiyim :) 19 alcam ama kafaya koydum

5lik yay ve 19 jant...çok başın ağrır benden söylemesi...

Geri
Üst Alt