Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.4 Tsi ilk etapta uyguladıklarım

GKN

Kayıtlı Üye
ilk etapta mtec 8000 k xenonları taktım (kısa uzun sis park)
pipot ampulleri plaka lambalarına taktım
ziebert diamond gloss + koltuk koruma + vinil koruma yaptırdım
ziebert cam filmi çektirdim komple ön cam haric
seat sport çift çıkış egsoz uçları yaptrdım
OMP 3.5 cm spor yaylar taktırdım
HKS ssqv blow off taktırdım
plakanın yanları sildirip silikonla yapıştırdım :)

zamanla daha güzel şeyler yapıcağım :) iyi forumlar

Ah bir de resimleri koyarsan garaja çok güzel olur Gökhan :)

Bunlar ön sade modifiye şimdiden hayırlı olsun, ileride tampon ve jant işinede girersen daha alımlı olur aracın :)

iyi yapmışsın da BOV'a gerek yoktu..

olmaz olurmu :) teşekkürler yorum için :)

turbo lag olayını yasadıgında anlıcaksın;) yıne de hayırlı olsun gule gule kullan

zaten benim aracımda wastegate mevcut.wastegate in amacı yüksek devirlerde biriken fazla egzoz gazının tehlike yaratmasını önlemektir :) bu parça turbodaki basıncı ayarlıyor zaten :) basınc cok yüksek olduğunda ve tribun cok hızlı döndüğünde bypass sistemi ile wastegate egzoz gazının bir kısmını türbün bıçaklarının çevresine iletiyor ve bıçakların hızının azalmasını sağlıyor ztn :) blow offun amacı da zaten turboda biriken fazla basıncı tahliye atmaya yarıor :) turbo lag olayını yaşamak gibi bir ihtimalim şuan için sıfırın aldında ;) turbonun escape ayarlarıylada oynandı ve son derece titizlikle yapıldı :) tek sorun intercooler olmaması ama bu sorunda 10 gün içinde çözülcek hks intercooler siparişi verdi ustam :)

Geri
Üst Alt