Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 1.4 tsi hakkında

herkese merhabalar.aranıza yeni katıldım.kısmet olursa yarın leon arabamı alıcagım.fiyat konusunda uzun zamandır arac baktıgım ıcın kafam cok karısık.malum sıtede aynı derece araç ıcın nerdeyse 2.000 tl fark var. herkes kendı kafasına gore bır fıyat belırlıyor.hal boyle olunca fıyat konsuunda endıse had safhada oluyor.leon 1.4 tsi beyaz 2010 model km. 80000 de.araac hatasız boyasız full orjınal ve cok temız.fıyatı ne dkar eder ortalama.acaba fazla fıyat mı verdım arabaya.şimdiden teşkkurler.saygılar

özellikleride önemli fakat 35ten aşağı temiz bulamazsın elbet vardır bi derdi 35m aşağı olanların

Valla fiyatlar inanilmaz abartilmis durumda. Bi de alanlar da var...o daha da kotu...40 bin ne demek yahu 2010 tsi icin...Kesinlikle cok pahali. Ben olsam almam..vermem o kadar para...35 ten fazla hayatta vermem o da tertemiz olacak ama... tabi simdi bul da alalim diyen olacaktir ama ben ederini soyledim. Fazlasıni ben vermem verenlere de helal olsun diyorum...35 bile fazla ya neyse

Öncelikle hayırlısı olur inşallah senin için şuanda ikinci elde patlama var fiyatlar biraz yüksek
Ama satışlar da bir o kadar durgun eğer hasar kaydı ve değişeni yok ise max 28-32 arasında olması lazım

İç Rakıyı Rahatla , Bin SeaT a Çağ Atla
28-30 arasına nerdeymiş hasar kayıtsız orjinal 80 binde leon varsa alayım hemen alacak arkadaşa gelincede 2010 alacagın araca 38-39 üstünde kesinlikle verme deriim üstüne 5 koyup FR alabilirsin maddi durumun el vermiosada FR a dediğim fiyatın 1 lira üstünü verme 28-32 arası tamamen hayal ürünü 2005 opel astra C kasalara 28-29 istiyolar :)

çok saolun cevaplar için.zaten aracı alamadım.cunkı son anda araçta esp far sensoru park sensoru olmadgını fark etttım.2010 model leonlarda referance style ve stylance var.referance en bosu styalnce en dolusu.stlyle ıse styalnce dan eksık olarak esp park ve yagmur sensoru yok. bızde aracın style oldugunu dusunduk.yetkılı servıse goturduk aracı orada aracın stylance oldugunu ancak esp fark ve yagmur sensorunun olmadıgını soyledıler.servısdeıler bıle anlam vermedıler nasıl olduguna.bir arac alma seruvenımızde bole sona ermıs oldu.saygılar

ayrıca dedıgınız gıbı fıyatlar su anda çok yuksek.zaten malum sıte fıyatları alt ust edıyor.ben yınede aracı alıp uzun sure bınecegım ıcın gozum kapalı o parayı verıcektım acıkcası.ama yıne de alamadık.

Valla fiyatlar inanilmaz abartilmis durumda. Bi de alanlar da var...o daha da kotu...40 bin ne demek yahu 2010 tsi icin...Kesinlikle cok pahali. Ben olsam almam..vermem o kadar para...35 ten fazla hayatta vermem o da tertemiz olacak ama... tabi simdi bul da alalim diyen olacaktir ama ben ederini soyledim. Fazlasıni ben vermem verenlere de helal olsun diyorum...35 bile fazla ya neyse
haklsınız fıyatlar cok abartılmıs durumda pekı ama bu sartlar altında araba nasıl alıcam ben.fıyatlar fazla dıye almaktan vazmı gecım yoksa gozumu karartıp verımmı o parayı

Geri
Üst Alt