Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 1.4 tsi hakkında

adigecan

Kayıtlı Üye
herkese merhabalar.aranıza yeni katıldım.kısmet olursa yarın leon arabamı alıcagım.fiyat konusunda uzun zamandır arac baktıgım ıcın kafam cok karısık.malum sıtede aynı derece araç ıcın nerdeyse 2.000 tl fark var. herkes kendı kafasına gore bır fıyat belırlıyor.hal boyle olunca fıyat konsuunda endıse had safhada oluyor.leon 1.4 tsi beyaz 2010 model km. 80000 de.araac hatasız boyasız full orjınal ve cok temız.fıyatı ne dkar eder ortalama.acaba fazla fıyat mı verdım arabaya.şimdiden teşkkurler.saygılar

Öncelikle hayırlısı olur inşallah senin için şuanda ikinci elde patlama var fiyatlar biraz yüksek
Ama satışlar da bir o kadar durgun eğer hasar kaydı ve değişeni yok ise max 28-32 arasında olması lazım

İç Rakıyı Rahatla , Bin SeaT a Çağ Atla

teşekkur ederım.sıtede temız olanları 46-40 bın tl arasında.40 bın tl nın altındakı araçların hepsınde hasar kaydı boya kaza var yada km yuksek.40 bın tl cıvarı fıyat yazan bırıde pazarlıkla 8 bın tl cıvarı ınecegını sanmıyorum.32 bın tl cıvarı arac alabılmem ıcınde fıyatın en fazla 35 fılan yazılaması lazım kı 35 ve cıvarı fıyat yazılan araçların hepsınde de muhahkka hasar kaydı ve degısen var.kafam cok karıstı.arabanın ederınden 1-2 bın fazla vermek neyse ama 8 bın tl fazla da vermek benı cok uzer.

Şuanda ikinci el patlamış durumda inşallah gönlüne göre bulursun
Ben 47 bin e Mk2 Fr sattım yeni

inşallah ama su ankı pıyasaya gore ederı nedır sızce?

Öncelikle hayırlısı olur inşallah senin için şuanda ikinci elde patlama var fiyatlar biraz yüksek
Ama satışlar da bir o kadar durgun eğer hasar kaydı ve değişeni yok ise max 28-32 arasında olması lazım

2010 leon tsi 28-30 mu???? hacım ben yanlış anladım herhalde.

2010 Leon dan bahsediyor... 28-32 ye bulursan ben bi tane yedek alayım... :)

herkese merhabalar.aranıza yeni katıldım.kısmet olursa yarın leon arabamı alıcagım.fiyat konusunda uzun zamandır arac baktıgım ıcın kafam cok karısık.malum sıtede aynı derece araç ıcın nerdeyse 2.000 tl fark var. herkes kendı kafasına gore bır fıyat belırlıyor.hal boyle olunca fıyat konsuunda endıse had safhada oluyor.leon 1.4 tsi beyaz 2010 model km. 80000 de.araac hatasız boyasız full orjınal ve cok temız.fıyatı ne dkar eder ortalama.acaba fazla fıyat mı verdım arabaya.şimdiden teşkkurler.saygılar

Kardeşim öncelikle şimdiden hayırlı olsun... donanımı ile ilgili bilgi verirsen daha net yardımcı olunabilir... ancak 39-40bin ortalama normal alınabilir...

geçen sene 2011, boya hasar yok, 1.4 tsi style, 10.000 km de aracı 41e almıştık, fiyatlar arttı, ama sizin baktığınız km de yüksek, 40-41 gene uygun olacaktır sanırım

Geri
Üst Alt