Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.4 tsi fr :)

play35

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba, herkese keyifli forumlar 2012 model ilk sahibi olduğum 1.4 İbiza referance olan aracımı 1,5 hafta önce kadar sattım, aracımı İzmir Vosmer'den almıştım. Geçtiğimiz hafta da İzmir Mbu otomotivden leon 1.4 tsi FR (kırmızı) sahibi oldum. Benim için Mutlu olan bu haberi sizlerle paylaşmak istedim. Aracımı teslim alacağım Zaman ve teslimatından sonra dikkat edeceğim hususlar nelerdir? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Herkese keyifli forumlar. ( aracı teslim aldıktan sonra bu başlık altında resimlerini paylaşıcam) araç Ocak 5 de teslim.

Öncelikler hayırlı olsun kazasız belasız inşallah :)) Aracınız 125 lik mi 150 lik mı acabaa ?

Şimdiden hayırlı olsun aracın mbu güzel servis bir ara onlarla iyi zamanlarım geçti

kurye ile elden teslime verildi

hayırlı olsun güle gğle kullanın kazasız belasız

Hayirli olsun allah kaza bela gostermesin insallah

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Allah kaza bela vermesin hayırlı olsun güle güle kullanın. ..

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanmanız dileğimle

SM-A800I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt