Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.4 TSI FR İhtiyaçtan Satılık

Dogannn

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba, forumu işlerim dolayısıyla uzun zamandır sıkı takip edemiyorum. Ancak aracımı satılığa çıkardım ve grubumuzda gözüm gibi baktığım aracımın kıymetini bilecek ve böyle bir araç arayan varsa değerlendirebilir diye düşünüyorum. Araç özelliklerini grubumuzdan herkes benden daha iyi biliyordur zaten. Ekstra yaptırdıklarım;
- Aluminyum kaplamal Cupra spor debriyaj, fren ve gaz pedalları
- Aluminyum kaplamal Cupra spor ayak destek
- Orijinal krom kaplamalı dekoratif gösterge paneli
- Orijinal krom kaplamalı dekoratif havalandırma panelleri
- Orijinal Eibach 3,5 cm Seat sport yaylar
- Orijinal leon marşpiyel takımı
- Orijinal leon cupra ön tampn altı lip-
- Leon bagaj havuzu
- Leon cupra arka spoiler
- 2 numara renkli cam filmi
- Sonax boya koruma
Grubumuza özel indirim olacaktır. Araç kışın kış lastikleriye kullanılmıştır. Hayırlısıolsun.

Seat Leon 1.4 TSI FR 2009 Model 43.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 147967557

hayırlısı olsun kardeşim yanlız [MENTION=20968]Dogannn[/MENTION] kardeşim yanlız fiyatlara güzel bir zam gelecek yarın falan döviz kuru ve ötv %40 tan %45 e çıktı haberin olsun derim ...

ıkıncı el degerlenıyor sız hala aracları aldgnız fıyatlardan satyrsunuz bnce beklmekte fayda var

Hayırlı satışlar kardeşim... gönlündeki fiyatlara satabilmen dileklerimle...

Hayırlı satışlar. Umarım güzel bir alıcı bulursunuz.

Geri
Üst Alt