Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.4 tsi +Chip + Lpg

lpg li arabaya neden chip olmasın ki lpg nin kendiside aracın beynini kullanan bi yazılım sonuçta hatta lpg nin oktanı daha yüksek olduğu için daha verimli bile olabilir chiple bence ama tsi a lpg çok mantıklı gelmior illa turbonun verdiği torku benzinli motorun verdiği konforu birlikte yaşamak istiorum diorsanız hemen hemen her markanın turbo benzinli araçları var iyi bi lpg sistemiylede hayalleriniz gerçek olur.ben laguna 2.0T aldım 1-2 ay benzinde tadını çıkardım sonra lpg taktırdım bisürede öyle kullandım ama lpyi takarken şanzıman beynine gideen kablolardan birini tahrib etmişler oda kısa devre yapıp şanzıman beynini yaktı oyüzden satmak zorunda kaldım böyle bişey yapcaksanız bile masraftan kaçmayıp herşeyin en iyisini yaptırırsanız sorun çıkmayacağına eminim.

Geri
Üst Alt