Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.4 tsi +Chip + Lpg

1.4 tsi hem yazılım hem lpg takıp bide üstüne gazlayacaksın, 40 50 bin km sonra çöpe at yada hurdaya sat.

ne kadar saçma .zihniyeti anlamıyorum kusura bakmayın.aldığınız arbayı kısa bi süre sonra satarsınız.siz sanmayın ki 150 bg performansını alacaksınız..dizel bi araç bakın
Abimde focus var chip li 140 hp 300 nw tork. Arkadaşımda 1.4 140 hp lik astra var oda chip ile 165 hp oldu.Emin ol bu değerler araçta ciddi derecede fark ediyor.Oyle 150 beygir lik performans alamassınız falan demişiniz ama emin ol alınıyor ve hissediliyor.

Lpg işi bi meraktı artık burda tartıştıktan sonra aklımın ucuna bile gelmez birdaha.En iyisi 1.4 tsi+ chip devam edeyim.

1.4 tsı leonlara lpg takılıyor mu ben kaç yere sordum takılmıyor dediler

Teleflex takıyor. Prins ve Vialle de getirecekti ama ne yaptılar bilmiyorum.

bence en iyisi sen chip+lpg ye vericeğin parayı alıcağın aracın üzerine koy git 2.0tfsi fr al keyifle bin basa basa gez :D

İkisi bir arada olmaz zaten chip dediğiniz olay performans için yapılır ustune lpg nin hiç bir anlamı yok ayrıca 1.4 tsi yeterınce az yakan bir araç lpg ye hiç gerek yok bence

İkisi bir arada olmaz zaten chip dediğiniz olay performans için yapılır ustune lpg nin hiç bir anlamı yok ayrıca 1.4 tsi yeterınce az yakan bir araç lpg ye hiç gerek yok bence

Ben de öyle düşünüyordum ama benzin olmuş 4.50TL. İstediği kadar az yaksın.

Ben de öyle düşünüyordum ama benzin olmuş 4.50TL. İstediği kadar az yaksın.

Kesinlikle dogru soluyosun benzin fiyatı bu kadar fırlamıs ama anlatmaya calıstıgım su lpg de daha az yakmıcak bu araba sonucta rakıplerının arasında neredeyse en ekonomık arac gösteriliyo özellıkle chıp le lpg cok manasız bence :eek:key:

Geri
Üst Alt