Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon 1.4 tsı blow of

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında sae34 tarafından paylaşıldı.

1. sae34

sae34 SCW Üyesi

54
    0
    6
    Arkadaşlar leon 1.4 tsi fabrika çıkışı haliyle blow of takabiliyomuyuz. Araçda zaten turbo var başka herhangi bir işleme gerek duyuluyor mu ? birde bu konu hakkında marka tavsiyeleriniz nelerdir. fiyatlar hakkındada bilgilendirebilirseniz memnun olurum.

2. WeLeT

WeLeT SCW Üyesi

593
    89
    28
    Forge'nin spacer'ı takılıo benim bildiğim..Fiyatıda 100-150 arası..

3. nedjo

nedjo SCW Üyesi

623
    5
    18
    Kesip biçmeden blow olmuyo. Spacer ise 2 dk gibi bi zamanda takılabiliyor.

4. 34SNL71

34SNL71 SCW Üyesi

44
    2
    8
    cüneyt bende forgenin blow off u vardı hiç tavsiye etmem bende arıza ışığı yakmıştı sorunlular die duydum zaten onu takmak zor bişey de değil sen bile takabilirsin ben yerinde olsam açık hava filitre kiti yaptırırdım ondanda aynı sesi alıyosun benm arabamda öle:)

5. Cihan

Cihan SCW Üyesi

1.415
    1
    38
    Onur filtreyi hangi marka aldın? Kiti kendinmi yaptın markanın kendi kitinimi uyguladın?

6. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    bunun konusu cok oldu forumda yazip cizildi,hks flan takabilirsin ama kesip bicme yapman lazim ayrica lag yapar sistemde.forgenin blow off spacer i var ama cok da ezzem b olay degil oyle supralarda evolarda duydugun sesi alamazsin zaten o turbo ile,temizi acik filtre tak arabana onur homurtusu bas cek yaptiginda cikan ses daha belirginlesiyor,daha mantikli

7. Cihan

Cihan SCW Üyesi

1.415
    1
    38
    Beni unutmadın demi Can'ım cananım:) Yapacak ustayıda buldum, şimdi sadece senden haber bekliyorum:)

8. arfy

arfy SCW Üyesi

58
    0
    6
    tsi ve tfsi larda çok verimsiz oluyor bov.. cupra ve leonlarda denedik gördük.. bov dan kaçının derim .. boşa masraf ve eksi güç olarak geri döner size

9. sae34

sae34 SCW Üyesi

54
    0
    6
    hava filtresinde o sesi alamıyosun ki ikiside çok farklı sesler .. cuffff cuffffff istiyorum ben :) olamıyo mu arkadaşlar hiç deneyen yokmu bunu ?

10. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.522
    1.591
    113
    valla ben arabayı ilk aldığımda eksozu yaptırırken k&n nin kuru tip açık hava filtresi aldım sonradan sesten sıkılınca uzun zamandır yoktu dün geri taktım çok da güzel çuf çufluyor hemde blow off gibi apaçi bir halide yok güzel bir sesi var

Sayfayı Paylaş