Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LeON 1.4 TSI ## 34 HG 1842

ilk bir hafta gittim geldim plaka konusunda Doğuş oto'dan alırken kare istemiştim gayete güzel olduğunu düşünüyodum sonra bir kaç arkadaş aklıma girdi APP yaptık fakat oda tam istediğim gibi olmadı söküp attım şuanda kare var. yıkama sırasında değiştirmiştim ;)

hmm anladım , bende aynı karede iki farklı plakayı görünce, biri app digeri nova neye karar verdin acaba diye merak etmiştim :)

hayırlı olsun app ler muhurlumu :D

evet dostum aynen inan ağlıcaktım orda düşüp bayılıcaktım. doğuş esenyurta geldik aracı alıcas anlamsız yere bekletiyolar araç nerde diyoruz gelicek gelicek gözümüz dışarıda hani nerdeee benim kızımm bakınıyorum yok sonra ustayla satış temsilcisiyle beraber araca giderken kalbim durucaktı sanki garaja almışlar üzerini örrtmüşler kırmızı bir örtüyle o örtüyü ben açtım hala aklımda o dakikalar.. içerisnde çiçekler filan .. allah herkese böyle bir anı yaşamayı nasip ettin. Doğuş otoyuda tebrik ederim müşteri memnuniyeti on numara.

o örtüyü vermyorlar di mi , hani branda olarak işe yarar belki :D

hayırlı ugurlu olsun kazısız belasız kullanın arabanızı

bilmem vala o an aklıma gelmedi istesek alırdık 40 küsür para vermişiz 10 TL lik örtünün hesabının yapmaslardı heralde;)

:) doğuş oto esenyurtta çalışıyorum ben seatta belki benide görmüşsünüzdür servis kısmında o örtü teslim edilecek araç uzerine örtülür tek ve özeldir die biliyorum ben :)

istesek rica etsek vermicekmiydiniz ayıp ayıp hiç yakıştıramadım :)

:) araç anahtarını size teslim edenden istemeliydiniz o zaman hayırlı olsun tekrar :)

Geri
Üst Alt