Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 1.4 tsi 125 hp stylance ||| golf V 1.4 tsi 140 hp comfortline

hakan senn farlarda mercekmi var[/QUOTE]

evet erhan sonradan yapılma mercek...

1.8t ve 1.9 tdı cok ıyı motorlar ama ben TFSI dıyorum:) ıyı cıktı cunku masallah:) tabı zaman gerekıyor daha bu arada eskı kasanın pıyasada az olması ayrı bı guzellık bence

yuh lan bı sen begenmıyorsun bızım 1P lerı yoksa 1.6 8v senı gectıde ıcınde uktemı kaldı ayberk:) ne bu antı leonculuk

Farklıyım Abi ben herkesin beğendiğini beğenmem :)

Şerefsiiiiiiiizzzzz!!! hahaha Turbo Şahin alıp gazlar mıyız la :D

Bir tek dileğim var, turbo ol yeter.

Çok fena döneriz valla İvedik göbekte. İzindeyiz Sadık Reyiz puhaha

benim oyum golften yana olurdu

Turbo SADIK :

imagescacc1b4b.jpg
[/URL][/IMG]

140 lık ıle bındıgın arabanın motorunu bır tutyosan hıc twıncharger kullanmamıssın demekkı :)

ben bir tutmuyorumda,sizde aşırı abartıyosnuz heralde farkındaysan aman aman bir fark yok dedim biri 9.5 saniyede 100 yapıyosa biri 6-7 yapsa aman aman bi fark vardır derdim(örn golf gt dsg olsaydı) teknik verilere bakarak konuştum. anlatabiliyomuyum.ayrıca twincharger da superchargerda kullandım.:)

Bu sitenin adı ya antileon2.com yapın yada leon1severler.com yapalım.yada en iyisi leon2alamiyacagizcamuratalim.com yapalım..anladınız siz:D

golf leondan çok daha iyi bir araçtır kim ne derse desin. ancak konu yakıtsa 140 lık en fazla tüketen tsi makine :) tour ise bir ara donanım. benim rahmetlide onun selefi goal donanımdı. oldukça yeterli ve fiyat faydası sunan birdonanımdı o çıkınca comfort satışları resmen kesilmişti :)

ben bir tutmuyorumda,sizde aşırı abartıyosnuz heralde farkındaysan aman aman bir fark yok dedim biri 9.5 saniyede 100 yapıyosa biri 6-7 yapsa aman aman bi fark vardır derdim(örn golf gt dsg olsaydı) teknik verilere bakarak konuştum. anlatabiliyomuyum.ayrıca twincharger da superchargerda kullandım.:)

Daha önce 160hp'lik TSI Leon ile 160hp'lik twincharged DSG Golf'ün videoları paylaşılmıştı. Bir daha izle derim o videolar :)

122 - 125 likler az yaksın ekonomi yapsn ama hantal olmasın modnda makineler. 1600 cc atmo kadar hantal kalmasın düşüncesinde tasarlanmışlar. 140 lıkl1 170 lik arasında 122 liklere muzaam bir fark var ve yok diyen yalan söyler. heleki 170 lik 122 lile nerdeyse aynı yakıyor yeni 160 lar daha az.

Geri
Üst Alt