Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 1,4 tsı 30 bin bakımı fiyatı nedir?

rüzgar

Kayıtlı Üye
birde arkadaşlar aracım 2010 model ama daha 19 binde 2 yıl olduğu için 30 bin bakımı hemen yaptırmalımıyım?

ben olsam yaptırmazdım ama sana kalmış :eek:key:

30.000 bakımı servis fiyatı 355 tl dir...
kilometre gelmediğine göre bakıma gerek duymaz...
otuzbinde; yağ yağ filtresi yakıt filtresi polen filtresi hava filtresi ve bujiler değiştirilir...eğer yağınız hiç değişmediyse yağı değiştirin çok faydası olur...

daha once hic bakıma gırmedıysen servıse ugra derım

400 civari olmasi gerek bujiler degisicek cunku brz pahali 30 k bakimi

355 TL az gibi geldi bana , esenyurt doğuş'tan sormuştum geçen gün 520 TL fiyat aldım. Garantisi bitti zaten yarı fiyatına yaptırdım bende :)

otuzbinde; yağ yağ filtresi yakıt filtresi polen filtresi hava filtresi ve bujiler değiştirilir...eğer yağınız hiç değişmediyse yağı değiştirin çok faydası olur...

400 civari olmasi gerek bujiler degisicek cunku brz pahali 30 k bakimi

Yanlışın var dostum nerde 355tl? 30bin bakımı 520tl + kelebek boğaz temizlenmesi 60tl totalde 580tl ye yaptırıyorsun

Daha 30 bin km. ye çok var..sadece yağ ve filtre değişimi yap bence...

450 tl bakım ücreti birde garanti kapsamında ise aracın kilometre şart deyil yıllık bakım yaptırmak zorundasın. benimde aracım 2010 model 25000 km de

Geri
Üst Alt