Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.4 tsı & mıtsubishi lancer 1.6

tiesto

Kayıtlı Üye
fiyat olarak birbirine çok yakın araçlar hangisi alınır?

Yeni lancerler 1.5 ve 1.8 olarak satilmiyormu? Ben 1.5 i test ettim yol tutusu tatminkar idi fakt motor vasat leona gore..Ama bn leon alirim bir daha olsa.Konfor Acisindanda tatminkar bi araba lancer

kesinlikle leon. bir kere lancer'in başlangıç fiyatına, leonu orta donanımlı turbo motorlu olarak alabiliyosun. Dahası var mı?

Bİ ARKADAŞIM ALICAK.iki aracın arasında kaldı:D bende leon diorum ama bakalım.burda yazılanları okutucam artık.

lancer çok basit bi araba, pişman olur bence almasın, ömerin dediği gibi ikisinide güzelce test etsin..

ben zor karar diyorum..babamın arabası bi 6 ay önceye kadar falan lancerdi..ben de sık sık kullandım..motor sesini pek sevmiyordum,onun dışında sorunsuz diyebilirim..dediğin modellerde performans olarak leon,yakıt olarak lancer önde..fiyatlar yakın..ben görüntüsünü daha çok beğendiğim ve markaya daha çok güvendiğim için lancer derim..

1.5, 1.6 ve 1.8'i var Lancer'ın..
hangisi konusunda Leon fanatiği vs. değilim ama Lancer'ın Evo'su dışında bence gereksiz olur.. :)

Geri
Üst Alt