Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.4 tsı blow of

sae34

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar leon 1.4 tsi fabrika çıkışı haliyle blow of takabiliyomuyuz. Araçda zaten turbo var başka herhangi bir işleme gerek duyuluyor mu ? birde bu konu hakkında marka tavsiyeleriniz nelerdir. fiyatlar hakkındada bilgilendirebilirseniz memnun olurum.

Forge'nin spacer'ı takılıo benim bildiğim..Fiyatıda 100-150 arası..

Kesip biçmeden blow olmuyo. Spacer ise 2 dk gibi bi zamanda takılabiliyor.

cüneyt bende forgenin blow off u vardı hiç tavsiye etmem bende arıza ışığı yakmıştı sorunlular die duydum zaten onu takmak zor bişey de değil sen bile takabilirsin ben yerinde olsam açık hava filitre kiti yaptırırdım ondanda aynı sesi alıyosun benm arabamda öle:)

cüneyt bende forgenin blow off u vardı hiç tavsiye etmem bende arıza ışığı yakmıştı sorunlular die duydum zaten onu takmak zor bişey de değil sen bile takabilirsin ben yerinde olsam açık hava filitre kiti yaptırırdım ondanda aynı sesi alıyosun benm arabamda öle:)

Onur filtreyi hangi marka aldın? Kiti kendinmi yaptın markanın kendi kitinimi uyguladın?

bunun konusu cok oldu forumda yazip cizildi,hks flan takabilirsin ama kesip bicme yapman lazim ayrica lag yapar sistemde.forgenin blow off spacer i var ama cok da ezzem b olay degil oyle supralarda evolarda duydugun sesi alamazsin zaten o turbo ile,temizi acik filtre tak arabana onur homurtusu bas cek yaptiginda cikan ses daha belirginlesiyor,daha mantikli

bunun konusu cok oldu forumda yazip cizildi,hks flan takabilirsin ama kesip bicme yapman lazim ayrica lag yapar sistemde.forgenin blow off spacer i var ama cok da ezzem b olay degil oyle supralarda evolarda duydugun sesi alamazsin zaten o turbo ile,temizi acik filtre tak arabana onur homurtusu bas cek yaptiginda cikan ses daha belirginlesiyor,daha mantikli

Beni unutmadın demi Can'ım cananım:) Yapacak ustayıda buldum, şimdi sadece senden haber bekliyorum:)

tsi ve tfsi larda çok verimsiz oluyor bov.. cupra ve leonlarda denedik gördük.. bov dan kaçının derim .. boşa masraf ve eksi güç olarak geri döner size

hava filtresinde o sesi alamıyosun ki ikiside çok farklı sesler .. cuffff cuffffff istiyorum ben :) olamıyo mu arkadaşlar hiç deneyen yokmu bunu ?

valla ben arabayı ilk aldığımda eksozu yaptırırken k&n nin kuru tip açık hava filtresi aldım sonradan sesten sıkılınca uzun zamandır yoktu dün geri taktım çok da güzel çuf çufluyor hemde blow off gibi apaçi bir halide yok güzel bir sesi var

Geri
Üst Alt