Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.4 style yardımm

olcay

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar aranıza yeni katıldım,öncelikle şunu belirteyim yaklaşık 3 aydır kendime uygun araba arıyorum.WV POLO-CİTROEN C4-2006 BMW 1.16İ-2006 AUDİ A3 gibi seçenekleri eleyipte aranıza geldim :) 20 yaşında öğrenciyim dolayısıyla delilik de doluluk da mevcut :) hem yol tutuşu sağlam yere basan hemde ekonomik gösterişli bir araba arıyorum en son olarakda kararımı 2010 2011 civarı leon olarak belirledim.Aşşağı yukarı 35-40 bin liralık bütçem var.Kullanan arkadaşların tavsiyelerini,önerilerini bekliyorum.Yeri gelince performanslı kullanıcam , yakıtı beni üzücek mi acaba ?1yıldır tdci ford focusa biniyorum yakıtı hemde performansı tatmin edici fakat sedan'dan hatchback'e yönelmek istediğim ve benzinli araba hastalığım için bu değişim fikrindeyim.Bana focusu aratmıcak merak etme dediğinizi duyar gibiyim fakat yorumlarınıza epeyce ihtiyacım var :)

Bmw , citroen ve polo bunları geç :)

Onun haricinde A3 ve Leon 1.4 TSI düşünebilirsin.

Performanslı kullanırsan yakıt olarak seni biraz üzer ama hakkını verir emin ol. Bende A3 ile leon arasında kaldım sonra aynı paraya daha donanımlı olduğu için leon aldım.

peki neden a3 ? ve a3 olabilirse dediğim gibi bütçem belli eski kasaları hem performanssız hemde çok yakıtı varmış dolayısıyla lpg li binebilirim ayrıca a3 ün 1.4 ü ile 1.6sının birçok versiyonu var ve hiçbiri hakkında doğru düzgün bir bilgim yok

Peki bilmediginiz bir arabayı neden listenize koyuyorsunuz (a3)...

yani performanssız a3 görmedim ben, ama tabii ki 2006 a3 mü yoksa 2011 leon mu denirse 2011 leon u tercih ederim, yeni yenidir. 5 yaş da az değil.

Geri
Üst Alt