Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.4 FR ve Bazı Değişiklerim

geçen 18lik FR gördüm, o da zarif duruyordu ama 18 de ayrı dert ya, 17 ideali bence bizim araçlara, ben de bir ara bizim arkadaşın plasti dip atölyesine gidicem yaptırıcam da işlerin yoğunluğundan vakit bulamıyorum (misal bütün hafta işten en erken çıktığım saat 22.00 dı cts günü olan bugün saat 19.18 itibari ile halen çalışıyorum :D

[MENTION=27620]TF775[/MENTION] Jantları gun metal yapma fikri bende de var ama cesaret edemedim henüz. Ön tampon plaka altı ve panjur altındaki çıtayı piano black kaplamıştım, bence güzel duruyor. Bunu da düşün derim.

@TF775 Jantları gun metal yapma fikri bende de var ama cesaret edemedim henüz. Ön tampon plaka altı ve panjur altındaki çıtayı piano black kaplamıştım, bence güzel duruyor. Bunu da düşün derim.

11rb0bq.jpg

Arkadaşım aracın güzel yapılacak çok şey var fakat bu kişinin kendisine kalmış bir durum örneğin ben jantlarını bulur bulmaz değiştirdim sonra spor yaylarını taktım şimdi de parça parça oluyor ama olsun difizörünü taktım. Yapaçağın herşeyi ilk önce kendin beğen böylece çok güzel bir araç yapmış olursun.

Arkadaşım aracın güzel yapılacak çok şey var fakat bu kişinin kendisine kalmış bir durum örneğin ben jantlarını bulur bulmaz değiştirdim sonra spor yaylarını taktım şimdi de parça parça oluyor ama olsun difizörünü taktım. Yapaçağın herşeyi ilk önce kendin beğen böylece çok güzel bir araç yapmış olursun.
Hocam yay konusunu bende dusundum fakat kimse olumlu yaklasmiyor.17 jant oldugu icin zaten bi sertlik soz konusu.yayla daha da cok kotu olucak tahminim.siz yaptirmissiniz yorumunuz nedir peki.ve aracinizin resmini gorebilir miyim ornek olmasi acisindan

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

@TF775 Jantları gun metal yapma fikri bende de var ama cesaret edemedim henüz. Ön tampon plaka altı ve panjur altındaki çıtayı piano black kaplamıştım, bence güzel duruyor. Bunu da düşün derim.
Hocam piano blac olayini aldigim gibi yapicaktim fakat usta 1-2 gun ileri tarih verince dayanamayip appleri caktim oylece kaldi o konu.burgazdanmissiniz.mutlaka tanisip goruselim hem yardimci da oluruz birbirimize.aracinizi gormek isterim

Ben yaptırdım ve konfordan çok fazla ödün vermedi. Düşünülüyorsa yaptırıla bilir birçok kişi garanti dışı bıraktığı için taktırmıyor. Yakında paylaşacağım üzerine difizör ekledim onun bantlarını sökünce paylaşacağım

!8 Jantlarımızı da taktık hayırlısıyla :) yorumlarınızı bekliyorum

10338517_641984479229212_1905163028955384872_o.jpg

Ekli dosyalar

• 10338517_641984479229212_1905163028955384872_o.jpg
    10338517_641984479229212_1905163028955384872_o.jpg
    342.2 KB · Görüntüleme: 47
güzel olmuş güle güle kullan hemsehrim

Geri
Üst Alt