Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.4 150 ps Dsg vs 125 ps manuel

Merhabalar baktım ama goremedim. Yazın araba alma durumumuz var leonu kafaya koyduk. Sizce aradaki 16bin liralık farka degecek kadar bir performans farkı var mı bu iki arac arasında? Ikisini de kullanmıs abilerden yardım lutfen ikisini de karsılastırabilirseniz cok sevinirim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Dsg ve manuel kullanım rahatlığıdır tercih meselesidir kimisi dsg olmadan olmaz çok rahatlık der yoğun trafikte mükemmel diye tabir ederler
Kimi de benim gibi manuelcidir tamamen senin görüşün önemli 150 olan act mi peki

PerformNsa bakıyorsan her ikisinde de yakıt çok gider. Ben 150psi ecotsi act dsg kullanıyorum spor modda gerçekten iyi. Bazen trafikte absürt kullanan tipler yüzünden ani hızlanmam gerektiğinde işimi çok iyi görüyor.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende 125 hplik var soft yazılımla kullanıyorum performans ve yakıt çok iyi

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben hiç durduğum yerden denemedim. Ama 60 ile falan giderken gaza asıldığımda göz açıp kapayana kadar 120 oluyor. Kontrollü gitmek için kendime hız limiti ayarlamıştım onun sesiyle anlıyorum 100 olduğumu.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhabalar baktım ama goremedim. Yazın araba alma durumumuz var leonu kafaya koyduk. Sizce aradaki 16bin liralık farka degecek kadar bir performans farkı var mı bu iki arac arasında? Ikisini de kullanmıs abilerden yardım lutfen ikisini de karsılastırabilirseniz cok sevinirim

Kalabalıklaşan şehirler için otomatik vites vazgeçilmez bir opsiyon haline gelmeye başladı açıkçası. Kullanım şekline dikkat ederseniz DSG li bir 150 ACT öneririm size.

Geri
Üst Alt