Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.2 TSI

Arkadaşlar emniyet kemeri için birşey söylemek istiyorum. Leon'larda ağırlık sensörü mü var.. Yolcu olmadığında biraz ötüyo ve susuyo.. bugün bi arkadaşımla gezerken uzun öttü ve susuyor mesela sonra tekrar baslıyor.. oturanlardan biri hareket ettiğinde başlıyor yani.. emniyet kemer tokası takma taraftarı değilim ve uyarı seside rahatsız edecek cinsten değil :)

ön koltuklarda var..
hareket ettiğinde değil de oturduğu sürece ötmesi lazım..susturmak için ön sağdaki totosunu yukarda tutarsa ötmez..velakin kemer takmak neden bu kadar zor ki..
ben kemer takmadan park edemiyorum.. :D :D

Şener bende alturdan gözde hanıma sipariş verdim..Aracımda bayii e gelmiş fakat ruhsat plaka işlerinden dolayı salı günü elime geçecek inşallah..
Bu arada hediye bişeyler verdilermi sana? :)

boya korumayı hediye ettiler bana.. cam filmi park sensörü bodykit vs. taktırınca onu da hediye etti gözde hanım..

ee artık foto gorsekk:eek:

çatladın ömer ya :) atıcam tamam :)

ön koltuklarda var..
hareket ettiğinde değil de oturduğu sürece ötmesi lazım..susturmak için ön sağdaki totosunu yukarda tutarsa ötmez..velakin kemer takmak neden bu kadar zor ki..
ben kemer takmadan park edemiyorum.. :D :D

ya ötmesi rahatsız etmiyo zaten.. emniyet kemerimi takıyorum yolcu rahatsız olursa bi zahmet taksın ya.. yoksa sesini çıkarmasın :)

40 km izmit şehir içi izmitten yalova yalovada 20 km ve izmite dönüş
41 e 1234

hoo bu ortalamayı tuttursam göbek atarım :) şuan 8 dolaylarında.. 7.7ydi sitede biraz turliim dedim benzinliğe gittim lastik havaları için ön/arka 35 yapmışlardı.. 35/32 yaptım.. ama öyle birşey ki bugün 2 gibi sahil üzerinden taksime gittim maçka taksim sapağında trafik vardı.. geride taksimden dönerken saat 5bçuktu.. tam trafik vakti.. :) 9 larda seyrederken basınexpres ve temdeki 100-120 sabit hızla gidişim sayesinde 8e düştü geri.. trafiğin olduğu yerde çok çıkıyor. ama yarın okula giderken bakıcam kaç yaktığıma.. c.tesi trafik olmaz giderken sabit hızla giderim :)

Rodajı efendi gibi tamamladım ve 2000 de ilk yağı değiştirdim eski şöförlükten kalma bir alışkanlık
41 e 1234

oncelikle araciniz hayirli olsun :confused:benim merak ettigim konu 1.2 tsi in motor omru ne olcak hacim kuculdukce omur azaliyor diye biliyorum mesela smarlar 100 bin zor goruyor

Geri
Üst Alt