Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon 1.2 tsı

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında atom239 tarafından paylaşıldı.

1. atom239

atom239 SCW Üyesi

177
    7
    18
    merhaba scw.forumunuza yeni katıldım;).2 gün önce seat 1.2tsi aldık.araç pazartesi günü elimizde olacak.aranızda bu motorla ilgili yakıt,performans bilgisi olanlar varsa paylaşırsanız sevinirim.:)

2. leeveent

leeveent SCW Üyesi

1.117
    208
    63
    hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler (ama senin için 2 sene sonra) :D

3. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Araç hayırlı olsun kazasız güzel günlerde kullanmanız dileğimle.

xx

4. babaerkan

babaerkan SCW Üyesi

1.429
    183
    63
    araç hayırlı olsun..sorduğun sorularla ilgili forum içinde bir çok konu mevcut:eek:key:

5. samuel-beto

samuel-beto SCW Üyesi

494
    21
    18
    Hocam Öncelikler hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanmanı dilerim...
    3 Ay önce bende aynı aracı aldığım için sana bilgi verebilirim. Önce performansla başlayalım...
    Aracın 1.2 Motor olduğuna hiç bir arkadaşım inanamadı şaka yaptığımı düşündüler... Genel kanı 1.2 Motor cansızdır kasayı kaldırmaz, Klimayı açınca çekişten düşer v.s
    Ama Kesinlikle Kontağı çevirdikten sonra böyle olmadığını göreceksin. Gayet seri, Hızlanmaları güzel, Sürüşü keyifli bir araç performans konusunda 1.4 kadar olmasada seni tatmin edeceğine eminim...
    Araç aşırı sessiz ışıklarda falan ilk zamanlar araç stop etti zannedebilirsin :) Motor konusunda kuşkun olmasın emin ol Turbonunda etkisiyle tatmin edici bulacaksın...

Yakıt durumuna Gelirsek 1.4 Kullanan arkadaşlar pek fark olmadığını söylüyor Ama ben kendimden örnek vermem gerekirse dur kalk sıkışık trafik full şehiriçi 1 full depoyla 700 km gidebiliyorum, karma kullansam biraz daha gider diye düşünüyorum...
    Anlık ortalamalara baktığım 6.8 - 7.0 arası gidip geliyor...

Başka sormak istediğin şeyler olursa yardımcı olurum hocam tekrar güle güle kullan hayırlı olsun...:)

6. atom239

atom239 SCW Üyesi

177
    7
    18
    :D arasıra çıkıyorum yine.ama özgürce dolaşmam için 2sene şart.zaten arabayı anneme aldık 2 sene var.annem de 5senede 20000 km yapan birisi olduğu için bana geldiğinde tertemiz olr :)

7. atom239

atom239 SCW Üyesi

177
    7
    18
    doğru ama sormak istediğim daha farklı sorularda var.biz bu arabayı almadan önce megane expression 1.6 110 BGlik versiyonuyla leon arasında kaldık.donanımı ve fiyatları aynıydı.fakat birazda benim zorlamamla leon aldık.sormak istediğim şu siz olsaydınız hangisini alırdınız?NEDEN?:confused:

8. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Aracım TSİ değil ama 1.2 motor sessizliğine katılıyorum artık cok hosuma gitmeye basladı insanların stop etti sanmaları :D

9. Koz

Koz SCW Üyesi

25
    1
    3
    Valla Gazlayınca Yakıt Artıyor Sakin Kullanımda Ekonomik.Zaten Seatı Kullanınca Anlayacaksın Bende 20 Gündür Kullanıyorum Yol Tutuş Kavrayış Üst Düzeyde Vites Geçişleri Birinci Sınıf Yanlız.Düşük Devirde Kaldıgında Vites Küçültmezsen Sol Ön Taraftan Bi Şıkırtı Sesi Alacaksın Arıza Diye Servise Götürme Arıza Degilmiş:D.Güzel Tercih Hayırlı Olsun

10. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Tabi ki Leon alınırdı ve alındığı da iyi olmuş.

Sayfayı Paylaş