Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.2 TSI yerine Polo GTI?

59750 cok suan servisteyim zaten gorustum de 53-54 sfiri 5kapilisi. Tek kapili cam tavanli istiyorum bnde. Bakalim bi finallerden sonraya da kayabilir

enteresan olan sitede 48000 lik olan aracı getirmiyolar..opsiyonelleri eklemek zorundasın...en düşük fiyatla gelen araç 56-57 bin civarı

makina fena değil, marka da gayet mantıklı. bence olabilir ama unutma 2 sene sonra ondan da sıkılacaksın. arabada para kazanmak tasarruf etmek yatırım yapmak mantık işi değil, araba demek keyif demek keyif de para harcamak demek. cevabına göre artık keyif mi mantık mı sen düşün.

Faruk abi arabada mantigi dusunseydim 1.2tsi leona 15-20bin tlye yakin masraf yapmazdim :) satip zarar etmeme derdim yok. Oncelik kendi keyfimdir.

Murat Kayseri Özsa ya iki tane kırmızı tek kapı gelecekti bence onlara bi danış sanırım istanbuldan teslim alabiliyosun....

murat su anda ıstedıgın aractan beklentın nedır ?? hızlı tek kapı ufak bı aracmı??

Geri
Üst Alt