Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.2 TSI yerine Polo GTI?

gti a binmek zaten delilik ama o delilik tadından yenmez bişe ama burda kimse sana alma demeyecektir mesele senin maddiyatın varsa durma ver siparişi sattığınında 3 eksik 5 fazla deme ver gitsin

GTI'a binmek bence delilik değil çok mantıklı. VW grubu GTI lar herşeyi kullanıcısına sunuyor. Sakin kullanırsan ekonomik bir araç bile oluyorlar, kesinlikle tavsiye ederim..

biz malı biliyoz 75 kr yaktırır bu gtı yapuhaha

GTI'a binmek bence delilik değil çok mantıklı. VW grubu GTI lar herşeyi kullanıcısına sunuyor. Sakin kullanırsan ekonomik bir araç bile oluyorlar, kesinlikle tavsiye ederim..
ben zaten negatif anlamda yazmadım yazımda güzel bir delilik dedim. güç gösteriş zevk hız ayrıcalık prestij ruh hepsi bir arada mükemmel şeyler ama onun karşılığında fiyatı ve sakin kullanılmadığında sarfiyatı delilik ama gti alan bir insan bunları zaten kafasına takmıyacaktır

ben zaten negatif anlamda yazmadım yazımda güzel bir delilik dedim. güç gösteriş zevk hız ayrıcalık prestij ruh hepsi bir arada mükemmel şeyler ama onun karşılığında fiyatı ve sakin kullanılmadığında sarfiyatı delilik ama gti alan bir insan bunları zaten kafasına takmıyacaktır

Yakıt sorun değilse mantıklı.

Size katılıyorum ama demek istediğim şu uzun yolda ortalamanız 6 litre civarına düşüyor eğer 100-110 giderseniz, 2.0TFSI dan bahsediyorum, 1.4 TSI çok daha az yakacaktır. Verdiği keyif göz önüne alındığında arabanın diğer arabalardan biraz fazla yakması pek canınızı yakmıyor :)

şu anki aracından daha az yakar
bencede al dünyaya bikere gelicez gti zevkini yaşa

Önce şu 1.2 Leon'u bi geçiyim sonra al :p

ole bir imkan warsa kesinlikle saçma bir karar olmaz olamaz hiç düsünme derim

Geri
Üst Alt