Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.2 tsi yakıt tüketimi (şehir dışı) resimli...

Fark çok olmasada var ama asıl litre fiyatları bitiriyor bizi:) Bide apaçi modda bastım mı kütür kütür 9 10 lara kadar çıkıyor o ayrı :D

Nası fark yok ya. Boluya gittik geldik golf dsg 1.6tdı ve benim araç ben 1 depo benzin yaktım git gel. O yarım depo. 2mizde tapa gaz gittik. Hiç gazdan çekmeden 180-200'le :) Fark oluyo dizelle onu gördükten sonra 2.0 FR TDI düşünüyorum yada 1.8TSI ibrahim abinin aracı. Bakalım babamı ikna edersem geçicem 2sinden birine :)

Nası fark yok ya. Boluya gittik geldik golf dsg 1.6tdı ve benim araç ben 1 depo benzin yaktım git gel. O yarım depo. 2mizde tapa gaz gittik. Hiç gazdan çekmeden 180-200'le :) Fark oluyo dizelle onu gördükten sonra 2.0 FR TDI düşünüyorum yada 1.8TSI ibrahim abinin aracı. Bakalım babamı ikna edersem geçicem 2sinden birine :)
Tabiki fark oluyor Murat ben her ikisinide ekonomik kullanımda aradaki farkın 3 5 litre olmadığını söyledim yoksa basınca zaten dizelle alakası olmayan bir durum söz konusu oluyor:)

Tabiki fark oluyor Murat ben her ikisinide ekonomik kullanımda aradaki farkın 3 5 litre olmadığını söyledim yoksa basınca zaten dizelle alakası olmayan bir durum söz konusu oluyor:)

Ekonomik kullanımda değer olarak aynı yakıyor. :)

Değer olarak aynı yakamazlar şu kullanımım ile 1.6 tdi kullansaydım 5.5 5.6lt ortalama yerine 4.5larda çok rahat gezerdim:)

sahilyolunda yanyana arkaarkaya gidiyoruz golfle basmadığımız sürece her ikimizde 5-6 arası yakıyoruz :) ben 5.6 iken o 5.1 di bi ara :) pek bir fark olmuyor :)

güzel değerler..klima açık mıydı acaba?

(bu arada çarşamba gece çıktım ben de, marmarise gittim..klima hiç açmadım, 4.1 yaktı..dönüşte sahil yolundan geldim, klima sürekli açık 4,8 yaktı..

güzel değerler..klima açık mıydı acaba?

(bu arada çarşamba gece çıktım ben de, marmarise gittim..klima hiç açmadım, 4.1 yaktı..dönüşte sahil yolundan geldim, klima sürekli açık 4,8 yaktı..

Yok klimayı açmadım hiç:)

sahilyolunda yanyana arkaarkaya gidiyoruz golfle basmadığımız sürece her ikimizde 5-6 arası yakıyoruz :) ben 5.6 iken o 5.1 di bi ara :) pek bir fark olmuyor :)
Anlıkta ki fark o kadardır aşşağı yukarı ama hızlanmalarda ve kalkışlarda fark ortaya biraz daha çıkıyor o da 1 litre civarı oluyor ekonomik kullanımda:)

senin aracıda ben alırım artık murat eksız ama birşeyini söktürmem :D

Geri
Üst Alt