Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.2 tsi style 2015 30.000 bakım ucreti

ugurmcw

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bugun kayseri aykani aradim ve otuz bin bakimina 880 tl fiyat istediler . bu fiyat cok degil mi standart bakima ?

fren hidrolik yağı değişecekse 120 lira da ona ekleyin. iyi akşamlar.

İzmir'de de aynı fiyatı verdiler. Bende kendim aldım bakım için malzemeleri.

Hayırlı akşamlar, geçtiğimiz günlerde 2015 model 1.6tdi dsg leon aracımın 30bin bakımını doğuş oto maslakta yaptırdım. Servis ücreti ve değişen parçalar ektedir. Sileceklerin değişmesini ve bijon kapağını ben talep ettim.
1aa5fcd2ffca31a2cfc94c235869095e.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

indirimle 790 tlye yaptirdim bakimi trsekkurler herkese

2 hafta önce 740'a yapıldı 1.2 TSI aracımız Doğuş Oto da. Arka fren balataları, yağ, silecekler, filtreler, antifreeze, yazılım güncelleme ve başka bir kaç şey daha sanırım. Artı ücretsiz olarak kapı izolasyonu yaptılar. Hiç ses yok aracın içerisinde.

2 hafta önce 740'a yapıldı 1.2 TSI aracımız Doğuş Oto da. Arka fren balataları, yağ, silecekler, filtreler, antifreeze, yazılım güncelleme ve başka bir kaç şey daha sanırım. Artı ücretsiz olarak kapı izolasyonu yaptılar. Hiç ses yok aracın içerisinde.
hocam kapi izolasyonunda ne islem yaptilar ?

İnanın hiç bilmiyorum ama normalde bana çok sessiz gelen araç lastik, yol ve rüzgar sesini duyuyordunuz. Şu an aracın içerisinde gram ses yok cidden yapmışlar. Ben yalandan yere dediler sandım ama adamlar cidden yapmışlar. %150 lik bir fark oluştu diyebilirim. Çok belli. Göstergelerin üstünden sol köşeden bir yerden arada sırada tıkırtı yapıp duruyor. Bakımdan sonra aklımıza geldi. Arayıp söyledik, randevu almanıza gerek yok. Getirin hemen ücretsiz halledelim dediler. Tamam fazla para alıyorlar ama sanırım hakkını da veriyorlar. Aracın yazılımını dahi güncellemişler yeni sürümü ile.

İnanın hiç bilmiyorum ama normalde bana çok sessiz gelen araç lastik, yol ve rüzgar sesini duyuyordunuz. Şu an aracın içerisinde gram ses yok cidden yapmışlar. Ben yalandan yere dediler sandım ama adamlar cidden yapmışlar. %150 lik bir fark oluştu diyebilirim. Çok belli. Göstergelerin üstünden sol köşeden bir yerden arada sırada tıkırtı yapıp duruyor. Bakımdan sonra aklımıza geldi. Arayıp söyledik, randevu almanıza gerek yok. Getirin hemen ücretsiz halledelim dediler. Tamam fazla para alıyorlar ama sanırım hakkını da veriyorlar. Aracın yazılımını dahi güncellemişler yeni sürümü ile.
peki hangi ilde yaptirdiniz bakimi ? bizim bakimda fren balatalarina ucret istediler. arti izolasyona pek yanasmiyorlar kayseri aykan serviste . bizde bundan sonra sizin kullandiginiz servise gidelim madem . deneyim olur bizim icinde

Geri
Üst Alt