Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LEON 1.2 TSI MOTOR YAĞ TAVSİYESİ

fimus

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar..aracimin 15 bin bakimi geldi ve servisten randevu aldım...yağımi kendim alacagim...servis bana castrol 5w-30 kullandıklarini söyledi...bende biraz araştırma yaptim bu 5w-30 castrolda bi edge bide magnetec olmak üzere iki tane var..ben hangisini almaliyim bu konuda yardımcı olursaniz sevinirim...

Edge son 6-7 senedir 2-3 defa formül değiştirdi ve magnatec'ten biraz daha pahalıdır 10 bin km gitmesine rağmen hala özelliğini kolay kolay kaybetmez 2sinide kullanabilirsiniz tereddütsüz bence

Edge son 6-7 senedir 2-3 defa formül değiştirdi ve magnatec'ten biraz daha pahalıdır 10 bin km gitmesine rağmen hala özelliğini kolay kolay kaybetmez 2sinide kullanabilirsiniz tereddütsüz bence
Usta peki en iyisi hangisi...15 bin km gitmek icin bi dahaki bakima kadar...

edge al öyle ise
[doublepost=1441897591,1441896971][/doublepost]Bu arada ben mobil kullanıyorum :)

Benzinli 1.2 tsi benimki.

Serviste icine sifir cikista edge 5w30 koymuslar ki kaput altinda da oyle yaziyor.

15bin bakimi gelince yine aynisi koyulacak.

Bilgi olsun.

edge al öyle ise
[doublepost=1441897591,1441896971][/doublepost]Bu arada ben mobil kullanıyorum :)
Tmm usta edge alayim ozaman ben:) :)
Mobil nasıl peki..ama servis castrol dedi bi kere kacari yok castrol alicaz:)
[doublepost=1441902550][/doublepost]
Benzinli 1.2 tsi benimki.

Serviste icine sifir cikista edge 5w30 koymuslar ki kaput altinda da oyle yaziyor.

15bin bakimi gelince yine aynisi koyulacak.

Bilgi olsun.
Hmm desene ozaman bizimkinin içinde de edge var söyledigin iyi oldu saolasin kardeşim...

servis koca koca varille aliyo anlasmasi var nolcak :) mobil kötü olsa ben koyarmiyim :)) zenginim söylememe gerek yok sanırım

servis koca koca varille aliyo anlasmasi var nolcak :) mobil kötü olsa ben koyarmiyim :)) zenginim söylememe gerek yok sanırım
Orası öyle usta servis nere ile anlastiysa ordan alır...bizde garanti bitene kadar castrol alacağız :) :)
Mobilide arastirdim kullananlardan oda baya baya iimis:)
Zenginliğine laf etmedik affola usta:)

• Beğen
Reaksiyonlar: xure
Orası öyle usta servis nere ile anlastiysa ordan alır...bizde garanti bitene kadar castrol alacağız :) :)
Mobilide arastirdim kullananlardan oda baya baya iimis:)
Zenginliğine laf etmedik affola usta:)
Estağfurullah valla ben garantili araba kullanamıyorum yok o bozuyo bu bozuyo ben geleemiyorum oyle islere hocam aldığım gun daha tavani kaldirip lens montaji yaptim ışık icin mobil cidden iyi ama

Estağfurullah valla ben garantili araba kullanamıyorum yok o bozuyo bu bozuyo ben geleemiyorum oyle islere hocam aldığım gun daha tavani kaldirip lens montaji yaptim ışık icin mobil cidden iyi ama
Usta valla bende biraz asiri titizim...garanti bozulur diye bisi yaptiramiyorum:) :)
Senin kadar cesur değilim anlayacağın:) :)
Bende ciddi ciddi araştırdım soruşturdum usta kullananları dinledim..gercekten iyiymiş lafım yok ona:) :) :)

• Beğen
Reaksiyonlar: xure
Geri
Üst Alt