Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 1.2 TSI izlenimlerim

Masallah iyi gunlerde kullan..kug gibi masallah....

malesef bizim arabada yok 2011 e koydular sanırım benimki 2010 :S

benim aracım da 2010 1.4 tsi.yol bilgisayarı kısmında var arkadaşım. yukarı doğru yada aşağı doğru ok işaretiyle vitesi kaça atman gerektiğini gösteriyor.

ya ben ağustosta aldım benimkinde de yok galiba bu gösterge......fotoyu biran evvel koyarsan sevinirim....

ya ben ağustosta aldım benimkinde de yok galiba bu gösterge......fotoyu biran evvel koyarsan sevinirim....

yol bilgisayarının köşesinde değiştirilmesi gereken vitesle birlikte yukarı ya da aşağı ok görünür..vites değişimine gerek yoksa sadece hangi viteste olduğunu gösterir..
Polo'da işaretlediğim yerde..velakin fotoda araç kapalı ya da boştayken çekmişler işaret yok ama yeri belli..

böyle bir şey olmaması mekanik olamaz bu tamamen yazılımlık bir olaya benziyor..upgrade edilebilyorsa deneyin derim ben

Geri
Üst Alt