Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.2 tsi full led paket(ama 140 bg 270 torklu)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhabalar herkesin geçmiş bayramı mübarek olsun, yine ev almak girişimi için aracımı satışa çıkardım önceki aracımıda buyüzden sattım ancak alamamıştım busefer olucak gibi :) inşallah sonrasında gene gönlümüzden geçen araç leon ama nasip artık link;

Seat Leon 1.2 TSI Style 2015 Model 67.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 343491299

Herkese iyi forumlar

Hayırlı satışlar dilerim. Maşallah yılına göre KM si çok iyi. Ben şimdiden 5000 km yaptım bile :) Birşey danışmak istiyorum. 1.2 TSI motorda BG artışı sonrası fark oluyor mu acaba ? Dur kalk trafikte bir süre sonra araç biraz bayılıyor gibi hissediyorum. BG artışı yapsam mı diye düşünüyorum. Ancak ilanlarınızda araca yazılım yapıldığından bahsetmeseniz daha iyi olur açıkçası. Ya da yazılımı iptal ettirirseniz daha da güzel olur. Çünkü alıcı beygir artışına bakmaz. Aklında motorla oynanmış olarak önyargı oluşur.

Son düzenleme:
Sırasıyla cevaplıyım bg artışı kendini cok farkettiriyor baya şaşırmıştım gidişine artık alıştım şaşkınlık yerini baya güzel gaz tepkilerine bıraktı 2 ve 3 vites inanılmaz benim arabamda xds yani elektronik difransiyel kilidi ayarı strongda o halde 2 yada 3 de patinaj yapıyo tabi bunda yol ve lastik durumunuda ele almak lazım lastiklerim yeni sayılır ama bunu eskiden yapmıyodu kesin söleyebilirim, diğer durum durkalk trafik cok az var adanada o konuda yorum yapamam ama bunu. Motora giren soğuk hava ile alakalı olduğunu düşünüyorum ve benzinin kalitesiyle alakalı bu zengin karışım olayı yani, ilana herşeyi yazdım, insanları kandırmak yada algılarını değiştirmek istemem yani oynanmış olarak düşünen adam zaten almasın sorun yok ilan bitince kaldıra bilirim yada devam edebilirim kararsızım aracımı seviyorum, evde almam lazım bakalım nasip kısmet biraz uzun oldu özü bence yazılım yaptırın ancak güvenli ellerde ben baya araştırdım, rsa bu işte baya iyi istanbulda var, bu aracın aslında tahminen kısılmış hali , emisyon normları ve benzin kalitesi düşünülerek en stabil haliyle gitsin diye yapılmış bişey için rahat olsun ben baya memnunum yazılımsız hali hiç gitmiyomuş diyim sen anla Baya uzun yazmışım saol fikirlerin için güle güle bin kazasız belasız

Sırasıyla cevaplıyım bg artışı kendini cok farkettiriyor baya şaşırmıştım gidişine artık alıştım şaşkınlık yerini baya güzel gaz tepkilerine bıraktı 2 ve 3 vites inanılmaz benim arabamda xds yani elektronik difransiyel kilidi ayarı strongda o halde 2 yada 3 de patinaj yapıyo tabi bunda yol ve lastik durumunuda ele almak lazım lastiklerim yeni sayılır ama bunu eskiden yapmıyodu kesin söleyebilirim, diğer durum durkalk trafik cok az var adanada o konuda yorum yapamam ama bunu. Motora giren soğuk hava ile alakalı olduğunu düşünüyorum ve benzinin kalitesiyle alakalı bu zengin karışım olayı yani, ilana herşeyi yazdım, insanları kandırmak yada algılarını değiştirmek istemem yani oynanmış olarak düşünen adam zaten almasın sorun yok ilan bitince kaldıra bilirim yada devam edebilirim kararsızım aracımı seviyorum, evde almam lazım bakalım nasip kısmet biraz uzun oldu özü bence yazılım yaptırın ancak güvenli ellerde ben baya araştırdım, rsa bu işte baya iyi istanbulda var, bu aracın aslında tahminen kısılmış hali , emisyon normları ve benzin kalitesi düşünülerek en stabil haliyle gitsin diye yapılmış bişey için rahat olsun ben baya memnunum yazılımsız hali hiç gitmiyomuş diyim sen anla Baya uzun yazmışım saol fikirlerin için güle güle bin kazasız belasız

Çok teşekkür ederim. Araç şu anda 5200 km de. 15 Bin bakımından sonra yazılım işini ciddi anlamda düşünceğim. Deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt