Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

leon 1.2 tsi bluetooth+dot matrix

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında LeChacal tarafından paylaşıldı.

1. LeChacal

LeChacal SCW Üyesi

20
    0
    1
    leon 1.2 tsi için bluetooth+dot matrix ekran opsiyonelini almak istiyorum. bu seçenekte sanırım teyp de değişiyor. bayilerdeki araçlarda bildiğim kadarıyla bu opsiyonlu araç yok. sipariş versem ne kadar sürede gelir? sizce yeni yılda kampanyalı fiyatlar devam eder mi?

2. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    6 ila 8 hafta olabilir

3. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    şuan olup olmadığını biz bilemeyiz belki bayilerden birinde bulunabilir bunu görüşmeniz lazım bazı araçlar sipariş verildikten sonra insanlar vazgeçebiliyo buna bi bakmanız lazım gelebileceği en yakın süreyi de bayi verir biz 8 hafta deriz ama bakarsın ellerinde vardır düşük bi ihtimal de olsa yada daha erken gelme durumu olabilir....

4. LeChacal

LeChacal SCW Üyesi

20
    0
    1
    fiyatlar konusunda bir tahmininiz varmı?

5. CUPRA

CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

0
    12
    0
    TR stoklarında varsa 5 iç günü içerisinde gelir.
    Eğer yoksa 1 ay ile 3 ay arası değişir gelme süresi.

6. Punisherkp

Punisherkp SCW Üyesi

1.315
    99
    48
    2 ila 2 bucuk ayda gelir siparisiniz teyp degismiyor sadece bluetooth olcak aracta o zaman o ekran geliyor

7. batum

batum SCW Üyesi

453
    115
    43
    konuyu hortlatıyorum ama bu bluetooth kiti taktırsak paneldeki ekrandamı değişiyor? "dot matrix+ bluetooth kit" büyük ekranmı oluyor? yaptıranlar varmı?

8. platinne

platinne SCW Üyesi

657
    347
    63
    Sıfır araca alacaksanız evet. Ancak sonradan bluetooth kiti takılacaksa böyle bir şeye gerek yok. Montajı yapılıyor ve eğer orjinal ürünse direksiyon üzerindeki tuşlar ile birlikte çalışıyor.

9. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    3 ay:eek:key:

10. batum

batum SCW Üyesi

453
    115
    43
    araç sıfır zaten ama direksiyonda düğmeleride mevcut telefon tuşunun bluetooth çalışmıyor sordum kit takılcak demişlerdi. şimdi benim merakım o kiti takınca gösterge panelindeki ekrandamı değişiyor uzunlamasına bir ekran var golflerdeki gibi o mu takılıyor acaba? aşağıdaki satıcıdaki gibimi yani link: Seat Leon 1.2 TSI Style 2011 Model 39.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 83833196

Sayfayı Paylaş