Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon 1.2 TSI 2011 model USB sorunu

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında civilized tarafından paylaşıldı.

1. civilized

civilized SCW Üyesi

20
    0
    1
    Merhaba arkadaşlar. 1hafta önce 1.2TSI leon aldım. perşembe günü uzun ir yola çıkacağımdan 2gb lık belleğe bazı şarkılar yükledim. neyse Tatık media yı açtım. usb yi tanıdı ve bailadı şarkıları çalmaya. Ama sonra birden kesildi. neyse usb çıkardım taktım çalmaya devam etti. sonra tekrar kesildi ses. tükçesi media yükleniyor tarzında bir yazı. sonra tekrar çalmaya başladı. Sizce sorun nedir?
    şimdiden iliginize ve alakanıza teşekkür ederim arkadaşlar.

2. atom239

atom239 SCW Üyesi

177
    7
    18
    sanki yine böyle bi konu vardı.arkadaş cep telefonunu çöp kutusuna koyuyomuş ne hikmetse çıkarınca düzelmiş .

3. erim

erim SCW Üyesi

469
    63
    28
    Flash diskin içine dosya ekleme direk şarkıları at flashın içine ..birde küllüğün yakınlarına cep telefonu koyan arkadşlarda bu sorun oluyormuş ama bilemem bnde hiç bir şey olmadı

4. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    5 TL lik usb stick aldım klasör+data+foto vs. banamısın demeden işliyor?

5. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    İnanın bu sorun USB bellekten. Bendede problem vardı dün gittim 18 TL ye 4GB lik flash bellek aldım banamısın demiyor süreki hiç takılmadan sorunsunzca dinliyorum. Elimde yeni ve birkaç tane olması rağmen çalışmamıştı adam gibi.

6. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    Philips xenon beyni taktigimda aynisini yasadim. Kendi kendine kesilio media yuklwniyor diyordu..Ama tam olarak srun ne blmyrm :)

7. mrtsnr

mrtsnr SCW Üyesi

2.558
    500
    113
    Kanka o xenonları açtığında oluyo :D bende eskiden olmuyodu xenonları taktıktan sonra, farları açtığımda genelde 5-6 saniyeliğine usb kapanıyo geri açılıyo :D xenondandır dedim ben :)

8. civilized

civilized SCW Üyesi

20
    0
    1
    Merhaba Arkadaşlar;

Erim arkadaşın dediği gibi cep telefonundan oluyormuş. Ben telefonu küllüğün oraya koyuyordum.Sonra Erim söyledikten sonra kaldırdım ordan bir daha USB de kesilme olmadı. İlgilenen msj yazan arkadaşlar çok ama çok teşşkür ederim.

9. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Garip bir durum.

Sayfayı Paylaş