Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 1.2 tsi 15000 bakım

bcelebi

Kayıtlı Üye
merhaba,

15000 bakımı için fiyat alanlar yaptıranlar var mıdır acaba ne kadar tutar 1.2 tsi için ?

seat almar a gitmeni öneririm
[h=4]Tel[/h]
[h=4]:[/h]​
[h=4](0212) 660 00 10 (pbx) [/h]
[h=4]Fax[/h]
[h=4](0212) 660 02 67[/h]​
[h=4]E-mail[/h]
[h=4]almar@almaroto.com[/h]​
[h=4]Adres[/h][h=4]:[/h][h=4]İncirli Caddesi Ahu Sokak No:15-2/B
Bakırköy-İSTANBUL
[/h]

doğuş la anlaşmasını kendisi fesh etti 15,000 bakımın 200 tl yi geçmez burda ayrıca yol bilgisayarınıda bakım yapıldı diye sıfırlar işçilikleride hatasızdır!! ben komple motor değiştirtdim gayet memnunum ! artı işçilik ve parça garantisi veriyorlar!

Tel
:

(0212) 660 00 10 (pbx)
Fax
:

(0212) 660 02 67

:

Adres
:
İncirli Caddesi Ahu Sokak No:15-2/B
Bakırköy-İSTANBUL

doğuş la anlaşmasını kendisi fesh etti 15,000 bakımın 200 tl yi geçmez burda ayrıca yol bilgisayarınıda bakım yapıldı diye sıfırlar işçilikleride hatasızdır!! ben komple motor değiştirtdim gayet memnunum ! artı işçilik ve parça garantisi veriyorlar!
rakadaşı oraya yönlendiriyorsun ama eyer orda bakım yaptırırsa aracı garanti dişi kalır lütfen bunlarıda göz önünde bulundurulalım.

kayadibi sponsorumuz biliyorsun değilmi ara fiyat al istersen

Tel
:

(0212) 660 00 10 (pbx)
Fax
:

(0212) 660 02 67

:

Adres
:
İncirli Caddesi Ahu Sokak No:15-2/B
Bakırköy-İSTANBUL

daha ne kadar reklamını yapıcaksın ? Dogusla baglantısı olmayan Almara gıdene kadar Vwtech e gıder.Su almar muhabbetını keselım artık

hangi yağ kullanılıyor peki araçlarımızda, yağı dışardan getirsek sorun olur mu ? ya da daha ucuz olur mu.

250/300 arası bişey bırak servis halletsin herşeyi

305 lira ödemiştim ben mayıs ayında doğuş esenyurtta araç başında da bakım yapılırken bekledim.

aramızda almar ı sevmiyen ler var :) tabii ki aracın garanti kapsamında ise mecburen doğuş la anlaşmalı servise gideceksin ben aracın garanti de olduğunu düşünmemiştim !! yekta abinin dediği gibi bu site nin sponsor u kayadibi !!

Geri
Üst Alt