Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.2 tsı

atom239

Kayıtlı Üye
merhaba scw.forumunuza yeni katıldım;).2 gün önce seat 1.2tsi aldık.araç pazartesi günü elimizde olacak.aranızda bu motorla ilgili yakıt,performans bilgisi olanlar varsa paylaşırsanız sevinirim.:)

hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler (ama senin için 2 sene sonra) :D

Araç hayırlı olsun kazasız güzel günlerde kullanmanız dileğimle.

xx

araç hayırlı olsun..sorduğun sorularla ilgili forum içinde bir çok konu mevcut:eek:key:

Hocam Öncelikler hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanmanı dilerim...
3 Ay önce bende aynı aracı aldığım için sana bilgi verebilirim. Önce performansla başlayalım...
Aracın 1.2 Motor olduğuna hiç bir arkadaşım inanamadı şaka yaptığımı düşündüler... Genel kanı 1.2 Motor cansızdır kasayı kaldırmaz, Klimayı açınca çekişten düşer v.s
Ama Kesinlikle Kontağı çevirdikten sonra böyle olmadığını göreceksin. Gayet seri, Hızlanmaları güzel, Sürüşü keyifli bir araç performans konusunda 1.4 kadar olmasada seni tatmin edeceğine eminim...
Araç aşırı sessiz ışıklarda falan ilk zamanlar araç stop etti zannedebilirsin :) Motor konusunda kuşkun olmasın emin ol Turbonunda etkisiyle tatmin edici bulacaksın...

Yakıt durumuna Gelirsek 1.4 Kullanan arkadaşlar pek fark olmadığını söylüyor Ama ben kendimden örnek vermem gerekirse dur kalk sıkışık trafik full şehiriçi 1 full depoyla 700 km gidebiliyorum, karma kullansam biraz daha gider diye düşünüyorum...
Anlık ortalamalara baktığım 6.8 - 7.0 arası gidip geliyor...

Başka sormak istediğin şeyler olursa yardımcı olurum hocam tekrar güle güle kullan hayırlı olsun...:)

:D arasıra çıkıyorum yine.ama özgürce dolaşmam için 2sene şart.zaten arabayı anneme aldık 2 sene var.annem de 5senede 20000 km yapan birisi olduğu için bana geldiğinde tertemiz olr :)

doğru ama sormak istediğim daha farklı sorularda var.biz bu arabayı almadan önce megane expression 1.6 110 BGlik versiyonuyla leon arasında kaldık.donanımı ve fiyatları aynıydı.fakat birazda benim zorlamamla leon aldık.sormak istediğim şu siz olsaydınız hangisini alırdınız?NEDEN?:confused:

Hocam Öncelikler hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanmanı dilerim...
3 Ay önce bende aynı aracı aldığım için sana bilgi verebilirim. Önce performansla başlayalım...
Aracın 1.2 Motor olduğuna hiç bir arkadaşım inanamadı şaka yaptığımı düşündüler... Genel kanı 1.2 Motor cansızdır kasayı kaldırmaz, Klimayı açınca çekişten düşer v.s
Ama Kesinlikle Kontağı çevirdikten sonra böyle olmadığını göreceksin. Gayet seri, Hızlanmaları güzel, Sürüşü keyifli bir araç performans konusunda 1.4 kadar olmasada seni tatmin edeceğine eminim...
Araç aşırı sessiz ışıklarda falan ilk zamanlar araç stop etti zannedebilirsin :) Motor konusunda kuşkun olmasın emin ol Turbonunda etkisiyle tatmin edici bulacaksın...

Yakıt durumuna Gelirsek 1.4 Kullanan arkadaşlar pek fark olmadığını söylüyor Ama ben kendimden örnek vermem gerekirse dur kalk sıkışık trafik full şehiriçi 1 full depoyla 700 km gidebiliyorum, karma kullansam biraz daha gider diye düşünüyorum...
Anlık ortalamalara baktığım 6.8 - 7.0 arası gidip geliyor...

Başka sormak istediğin şeyler olursa yardımcı olurum hocam tekrar güle güle kullan hayırlı olsun...:)

Aracım TSİ değil ama 1.2 motor sessizliğine katılıyorum artık cok hosuma gitmeye basladı insanların stop etti sanmaları :D

Valla Gazlayınca Yakıt Artıyor Sakin Kullanımda Ekonomik.Zaten Seatı Kullanınca Anlayacaksın Bende 20 Gündür Kullanıyorum Yol Tutuş Kavrayış Üst Düzeyde Vites Geçişleri Birinci Sınıf Yanlız.Düşük Devirde Kaldıgında Vites Küçültmezsen Sol Ön Taraftan Bi Şıkırtı Sesi Alacaksın Arıza Diye Servise Götürme Arıza Degilmiş:D.Güzel Tercih Hayırlı Olsun

Tabi ki Leon alınırdı ve alındığı da iyi olmuş.

Geri
Üst Alt