Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.2 tsı

hadi ata hem adın olmuş hem manidar güle güle kullan 01 ATA 18 'ni

Merhaba arkadaşlar;
foruma bende yeni katıldım. hatta arabının siparişi verdiğim gibi üye oldum. arabamıda dün aldım hayırlısı ile. Test sürüşü yapmış ve 1.2 TSI moyora hayran kalmıştım. bugünde Ziebart a görütürüken biraz bastım falan baya memnun edidici ve ziebart a kaç işlem yaptırdım. daha tama olarak deneyemedim arabayı. ses yalıtımı yaptırdığım içi 3 gün 90 ı geçme dediler. zaten işe servisle gidiyorum artık salıya kadar sabır edicem :D ama iyiki almışımdiyorum.

Merhaba arkadaşlar;
foruma bende yeni katıldım. hatta arabının siparişi verdiğim gibi üye oldum. arabamıda dün aldım hayırlısı ile. Test sürüşü yapmış ve 1.2 TSI moyora hayran kalmıştım. bugünde Ziebart a görütürüken biraz bastım falan baya memnun edidici ve ziebart a kaç işlem yaptırdım. daha tama olarak deneyemedim arabayı. ses yalıtımı yaptırdığım içi 3 gün 90 ı geçme dediler. zaten işe servisle gidiyorum artık salıya kadar sabır edicem :D ama iyiki almışımdiyorum.

foruma hoşgeldin kardeşim:hosgeldin: dediklerine katılıyorum,fakat arabanın iyiliği için rodajı bitirmesini beklemeni öneririm.aynen bende kendimi zor tutuyorum ama yinede çok zorlama arabayı bence :)

bu rodaj meselesi tam olarak nedir arkadaşlar açıklayabilirmsiniz? 1500 km diye biliyorum ama doğrumudur?

bu rodaj meselesi tam olarak nedir arkadaşlar açıklayabilirmsiniz? 1500 km diye biliyorum ama doğrumudur?

evet,arabanın açılması olarakda tanımlanabilir.ama 2000 kmdeki ilk yağ değişiminden sonra araban açılmış olur basabilirsin ama yakıt 5000e kadar düşmeye devam ediyomuş diye duydum doğrumu arkadaşlar?

Birde şu ziebart olayını sormak istiyorum sizce boşuna verilmiş bir paramıdır? boya koruma, iç koruma, ses yalıtımı,paslanmazlık uygulaması birde önkaput filmi ? ne düşünüyorsunuz? Sıfır aldığım arabada bunu hep yaptırmak istmeişimdir. ve yaptırdımda. Sizce bu tarz şeyler araç için faydalı mı?

kesinlikle faydalıdır. işçilği düzgün bir bayide yaptır ama her bayide aynı işçilik kalitesi olmuyor.

Ben istanbulda olduğum çin ve işime de yakın olduğu için 4.Levent teki zeiebartta yaptırdım. adamlar işin ehli gibi. gerçi araştırmadan gittim direk o bayi ye. Bir sorun olursa direk ekişrim kafalarına :d onca atıp tuttular. yok böyle iyi yapıyorum şmyle iyi yapıyoruz gibi :D.

Geri
Üst Alt