Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.2 tsı

Aracım TSİ değil ama 1.2 motor sessizliğine katılıyorum artık cok hosuma gitmeye basladı insanların stop etti sanmaları :D

Aynen Öyle hocam :D Babam geçen gün bindi Bankada falan işlerimiz var Işıklarda durduk Eeee stop etti sen yapmazdın dedi :D Tam o sırada ışık yeşile döndü kalktım tabi babam şaşırdı aşırı sessiz benimde çok hoşuma gidiyor...
Ayrıca Direksiyonda çok hafif...

doğru ama sormak istediğim daha farklı sorularda var.biz bu arabayı almadan önce megane expression 1.6 110 BGlik versiyonuyla leon arasında kaldık.donanımı ve fiyatları aynıydı.fakat birazda benim zorlamamla leon aldık.sormak istediğim şu siz olsaydınız hangisini alırdınız?NEDEN?:confused:

Tabiki Leon hocam herşeyi Geç Her ayrıntıyı unut Leonun bir duruşu bir Havası var...

doğru ama sormak istediğim daha farklı sorularda var.biz bu arabayı almadan önce megane expression 1.6 110 BGlik versiyonuyla leon arasında kaldık.donanımı ve fiyatları aynıydı.fakat birazda benim zorlamamla leon aldık.sormak istediğim şu siz olsaydınız hangisini alırdınız?NEDEN?:confused:

ben de alırken tsi megane baktım forumda cogu arkadasımlada lenn keske meganemı alsam dedıgım oldu :D
neden leon: 2005 model megane 2 sedan full bır aracım vardı 19 bnde trıgerı degıstı sureklı sunroof ayaklarını bozulup duruyordu ıc doseme soyulmustu. cok yakıyor az gıdıyordu yol tutmuyordu .. amaa donanım olarak ve konfor olarak hakkını yememk lazım.. bunlardan yola cıkarak yenı megane ye bıraz soguk yaklastıkk nıtekım ıyıde yapmısım. amcamın oglu fuull megane aldı 2 aylık arabanı sılceklerı suanda bıtık durumda.. malzeme kaltesı ortada.. en basıt ornek bu :) leon tıp olarak motor olark yol tutus olarak cok guzel bır araba megannın yanında malzeme kalıtesıde daha kalıtelı :D

hayırlı olsun araban :) Benimde 3 hafta kadar oluyo 1.2 tsi alalı ve çok memnunum. Kullanmaya başlayınca anlarsın zaten diğer arçlardan ne kadar üstün bir performans ve yol tutuşu üstünlüğü olduğunu. Ben ilk gün aşık oldum leon uma bırakamadım bütün gün arabayı =) yakıt dersen yavaş gittiğinde çok ekonomik , ama basınca her araçta oldgu gibi fazla fazla yakıyor. Çok acele yetişmem gerekiyordu biryere yaklaşık 35-40 km kadardı ve 30 tl benzin koymştum 180-190 gitmiştim sürekli km ye 1 tl ye yakın yaktıgına şait oldum =) Birde megane 1.5 dizel 1.6 benzin 110 bg snra laguna 1.5 dizel arkadaşlarımda var 200m denedik hepsine fark atıyo 1.2 leon um =) Leon dan alacağın sürüş keyfini o arabaların hiçbirinden alamazsın bence. test ettiğinde artık yazarsın düşüncelerini öğreniriz tekrar hayrlı olsun kazasız belasız inş.

Valla Gazlayınca Yakıt Artıyor Sakin Kullanımda Ekonomik.Zaten Seatı Kullanınca Anlayacaksın Bende 20 Gündür Kullanıyorum Yol Tutuş Kavrayış Üst Düzeyde Vites Geçişleri Birinci Sınıf Yanlız.Düşük Devirde Kaldıgında Vites Küçültmezsen Sol Ön Taraftan Bi Şıkırtı Sesi Alacaksın Arıza Diye Servise Götürme Arıza Degilmiş:D.Güzel Tercih Hayırlı Olsun

evet o ses bendede var.Sanirim sanzimandan geliyor.bu arada ben devamli dur kalk gidiyorum.Tam sehir ici 9.5 lt yakiyorum.Hic cevreyoluna cikmiyorum.arasira cevreyoluna cikarsam yakit tuketimi hemen dusuyor.Ford focus 1.6 ayni guzergahda 11 lt yakardi.

1,2 kullanıyorum özellikle 1,2 leonlarla ilgili konuları takip ediyorum şimdiye kadar 100 yarumun,görüşün 95 i olumlu tabi görüş ayrılıkları olcak ama genelde olumlu keyifli forumlar

arkadaşlar babam sürpriz yapmış dün akşam arabayı aldık :D aynen dediğiniz gibi.bu konularda pek tecrübeli olmasamda araç çok hoşuma gitti.ve babama arabayı almak istediğimi söylemememe rağmen anlamış arabanın plakası 01 ATA 18 :)

Hayırlı olsun hocam güzel günlerde kullanman dileğiyle...:)

Geri
Üst Alt