Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.2 TSİ araç yazılımı

fatihakmaz

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,

2011 model 1.2 tsi Style paket aracıma Bostancı ECUFAST e yazılım yaptırmak için gittim. Fakat aracın ECU su okunamadığı için yazılım yapamadılar. Bunun sebebi olarakta aracın orjinal yazılımının eski olduğu servise gidip son güncel yazılımının yüklenmesi gerektiği söylendi. Anadolu yakasında ERYA Avrupa yakasında ALTUR ve AVEK e sorduğumda ise aracınız için bir yazılım güncellemesi bulunmamaktadır cevabını aldım. Bu konuda ne yapabilirim bahsedildiği gibi araç için orjinal bir yazılım güncellemesi mevcut mu mevcut ise kim nerde nasıl yaptırdı yardımcı olursanız sevinirim.

doğuş otoyu arayıp sor kardeşim muhakkakı güncel yazılımı vardır yada megacihipsi ara sponsorumuz aynı zamanda

Arkadaşlar merhaba,

2011 model 1.2 tsi Style paket aracıma Bostancı ECUFAST e yazılım yaptırmak için gittim. Fakat aracın ECU su okunamadığı için yazılım yapamadılar. Bunun sebebi olarakta aracın orjinal yazılımının eski olduğu servise gidip son güncel yazılımının yüklenmesi gerektiği söylendi. Anadolu yakasında ERYA Avrupa yakasında ALTUR ve AVEK e sorduğumda ise aracınız için bir yazılım güncellemesi bulunmamaktadır cevabını aldım. Bu konuda ne yapabilirim bahsedildiği gibi araç için orjinal bir yazılım güncellemesi mevcut mu mevcut ise kim nerde nasıl yaptırdı yardımcı olursanız sevinirim.
megachipsde 1.2 tsi ibiza fr 105 den 150 yaptık bide eksoz vardı tabi

130 hp 225 nm tork oldu standart bi yazılımdı ekstra bisey yaptırmadım

Sent from my iPhone using Tapatalk
hayırlısı olsun yalnız yağ araç bakımlarını erken çekmen gerekecek.bakım dediklerimiz hava filtresi yağ filtresi yağ rutın motor kontrolleri vs...bakımını aksatmazsanız verim alırsınız aksi halde motoru turboyu tez vakitte yersiniz... :) güle güle kullanın

Geri
Üst Alt