Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.2 lt TSI 105 hp Style & 1.4 lt TSI 125 hp Style (Karsılastırma)

1.4 kullanan biri olarak kesinlikle 1.4 diyorum.performans istediğinde performans,ekonomi istediğinde ekonomi..

Herkese öncelıkle tesekkurler.Sonuc su o zaman performans ıstersem 1.4 TSI , ekonomı ıstersem 1.2 TSI ...

Pekı performans acısından cok bı farkı varmı ? Ben genellıkle sehır ıcı kullanıcam aracı ... Dıger sorum su ozellık acısından hangısını onerırsınız ? Fıyatları bu aracların ...

1.2 lt TSI 105 hp Style 38.000
1.4 lt TSI 125 hp Style 40.000

benim onerim 1.2 tsi motor ibizada cok guzel performansli leonda 300 400 kg farkla bence 1.4 tsi daha zevk veriyo insana hepsini kullandim kulaktan dolma yazmiyorum pisman olursan ben buradayim lafimin arkasindayim :) git 1.4 tsi al

özellik ikisinde de aynı style paket fark yok ama espsiz ve 17" jantsız alma derim

Hepınıze tekrar tesekkurler ılgınız ıcın , ıkısınden baska bı model yok kafamda ama arada kalmıstım .. Benımde kafamda 1.4 TSI var bakalım hayırlısı

Iyı günler ..

örneğin günde 100 km yapmıyosan, bence 1.4 tsi almak daha mantıklı
100 km yaptığın zaman bile 1 lt farkdan yaklaşık 4 tl fark oluyo ki o kadar yol yapmıyosan, 1.4 tercih edilmeli bence

1.2 motor mu olur diyen arkadaşlara sesleniyim evet bal gibi olur :) performans konusunda arasında fark olması elbette normal kimse 1.2 daha iyi gider demiyo ancak yeni 1.2ler yabana atılacak gibi de gitmiyo ama ben 1.4tsı tercih ederim elbette ikisi arasında......

1.4 tsi al 1.2 yi bilmem ama ben gayet menmunum benzin pahalı olmazsa yakıtta ortalama değerleri arasında çok bi fark yok bence

performans için, ekonomi için 1.4 tsi seçin :)

1.2 kullanıyorum gayet memnunum araçtan beklentilerine göre değişir elbet bence 1.2 al esp paketi +kış paketi eklettir 1.4 e vereceğin fark ile 1.4 kullanmadım şu ana kadar ama öyle afaki fark olacağınıda sanmıyorum.

katılıyorum birde arkadaşların dediği gibi vergi avantajında cabası az ver çok gez :)

Geri
Üst Alt