Leon 1.2 lt TSI 105 hp Style & 1.4 lt TSI 125 hp Style (Karsılastırma) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Leon 1.2 lt TSI 105 hp Style & 1.4 lt TSI 125 hp Style (Karsılastırma)

MhmtA

Kayıtlı Üye
Arkadaslar ıkısınden bırını almayı dusunuyorum sizce hangısı ? Ama her yonu ıle degerlendırırsenız sevınırım ozellıkle bu araclara bınen , fıkrı olan kısıler yardımlarınızı beklıyorum ?

YEKTA

Kayıtlı Üye
1.2 kullanıyorum gayet memnunum araçtan beklentilerine göre değişir elbet bence 1.2 al esp paketi +kış paketi eklettir 1.4 e vereceğin fark ile 1.4 kullanmadım şu ana kadar ama öyle afaki fark olacağınıda sanmıyorum.

REİS38

Kayıtlı Üye
performas istiyorsan 1.4 ekonomi istiyorsan 1.2 derim

S

swotr

E-Posta Onayı Bekliyor
tüketim+vergi avantajı açısından 1.2, biraz daha performans için 1.4

PATRON

Administrator
1.2 kullanıyorum gayet memnunum araçtan beklentilerine göre değişir elbet bence 1.2 al esp paketi +kış paketi eklettir 1.4 e vereceğin fark ile 1.4 kullanmadım şu ana kadar ama öyle afaki fark olacağınıda sanmıyorum.
bende buna katılıyorum

kamikaze

Kayıtlı Üye
Fiyat farkı nedir bilemiyorum ama tüketimin az olması / performansın daha çok olması için 1.4tsi alınır, daha az hacim daha az yakar söylemi, trafikte kullanılan motorler için tam tersidir, stationer motor (jenaratör/tekne) için bir yere kadar geçerlidir, 1.2 lt de mtv avantajı doğuyor sadece.
Tabii V8 olsa en az mı yakacak soruları olabilir, abartmayalım :)

NMNYLMZ

Kayıtlı Üye
1.2 motor arabamı olur. Büyük konuşmayayımda kesinlikle almam.

S

swotr

E-Posta Onayı Bekliyor
Fiyat farkı nedir bilemiyorum ama tüketimin az olması / performansın daha çok olması için 1.4tsi alınır, daha az hacim daha az yakar söylemi, trafikte kullanılan motorler için tam tersidir, stationer motor (jenaratör/tekne) için bir yere kadar geçerlidir, 1.2 lt de mtv avantajı doğuyor sadece.
Tabii V8 olsa en az mı yakacak soruları olabilir, abartmayalım :)
evet mantıklı ama fabrika verilerinde şehiriçinde 1 lt daha az görünüyor 1.2TSI ..