Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Şifreli Bijon

Ziya

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bilindiği üzere aracı 1 ay falan oldu alalı. Geçen hafta öylesine bagajı kontrol edeyim dedim ve stepne tarafını incelemek istedim. Şifreli bijon anahtarına gözüm takıldı ve alıp lastikteki bijonlara takıp bir denemek istedim fakat gördüm ki bizim lastiklerde normal bijon takılmış ve biraz canım sıkıldı. Sizin araçlarınızda da durum aynı mı? Yani durum normal değil gibi geldi. Sonuçta o anahtarı oraya koydularsa bijonların da şifreli olması gerekir diye düşünüyorum. Acil bir danışayım dedim sizlere, sıkıntılı bir durum varsa bayiye patlamayı düşünüyorum.

kardeşim hepsine baktın mı bi tekerlekte sadece bir tanesi şifrelidir öbürleri düz

ibizalarda bu dediğiniz yok 2010 modelinde , leonlara has olan bir şey olabilir belkide , kendi aracımda 4 lastiğide kendim değiştirdiğimden böyle şifreli bijonlara denk gelmedim

Hımm. İşin aslı ben hepsinin de şifreli aparatla çıkacağını düşünerek, özellikle bir bijona odaklanmadım hepsi gözüme normal gibi geldi. İki lastiğe de baktım normal bijonlar var gibiydi. Özellikle gidip bakayım o halde tekrardan. Bu arada resim çekip nasıl bir şey olduğu hakkında bilgi verebilecek var mı?

sadece biri şifreli hepsini dene aynen olmassa eğer aldığın yerle konuş

O halde eve gidip aracın tüm bijonlarını iyice bir kontrol edeyim de dikkatsizliğimle, boşuna kimsenin günahına girmeyeyim.

O halde eve gidip aracın tüm bijonlarını iyice bir kontrol edeyim de dikkatsizliğimle, boşuna kimsenin günahına girmeyeyim.
kardeşim %100 uyacaktır uymam ihtimali çok zayıf .dedigim gibi sadece bir tanesin de var çalınmaya karşı korumak için .ha şunuda ekleyim sakın kaybetme başka bulamazsın veya acayp tırmalar sın bulmak için

Evet onu okumuştum bir yerde. Küçük bir aparat gibi görünse de büyük bir önemi varmış. Daha önce hiç şifreli bijon anahtarı kullanmadığım için tecrübe yapıyorum haliyle. Allah razı olsun yardımlarınız için.

Evet onu okumuştum bir yerde. Küçük bir aparat gibi görünse de büyük bir önemi varmış. Daha önce hiç şifreli bijon anahtarı kullanmadığım için tecrübe yapıyorum haliyle. Allah razı olsun yardımlarınız için.
nedemek kardeş yardım edebildiysek ne mutlu resim de çekerdim am araba yanım da degil istersen yarın kaoyabilirim

• Beğen
Reaksiyonlar: Ziya
Geri
Üst Alt