Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon, İbiza ve Diğer Modellerde Bu Özellikleri Biliyormuydunuz?

Yusuf test ettim ve ilk mesajımı editleyeyim. :)

kapı açıkken anahtarı sokup sağ tarafa çevirdiğimizde sürücü kapısı açılmasını sağlarsınız tek. Sol tarafa çevirdiğinizde aynalar katlanıyor ve belli bir süre basık tutun yani o zamanda tüm kapılar açılıyor...

20 km/hız ulaşıldığında kapıların otomatik kilitlenmesi için içerideki kapı kilit tuşuna 5-6 sn kadar basılı tutuyorsunuz, eğer ki 20 km/hıza ulaşıldığında kapıların otomatik kilitlenmesini istemiyorsanız bu seferde kapı açma düğmesine basılı tutuyorsunuz..

Yusuf test ettim ve ilk mesajımı editleyeyim. :)

kapı açıkken anahtarı sokup sağ tarafa çevirdiğimizde sürücü kapısı açılmasını sağlarsınız tek. Sol tarafa çevirdiğinizde aynalar katlanıyor ve belli bir süre basık tutun yani o zamanda tüm kapılar açılıyor...

20 km/hız ulaşıldığında kapıların otomatik kilitlenmesi için içerideki kapı kilit tuşuna 5-6 sn kadar basılı tutuyorsunuz, eğer ki 20 km/hıza ulaşıldığında kapıların otomatik kilitlenmesini istemiyorsanız bu seferde kapı açma düğmesine basılı tutuyorsunuz..

yanlış anlamadıysam ilk mesajındaki uygulamalar yer değiştirmiş oldu :) birazdan deneyip cevabı yazarım kardeş...

ben de merak edip duruyodum... deniycem en kısa zamanda... teşekkürler...

aynen Yusufum yer değiştirdim yazıları birbirine karıştırmışım düzelttim.

tamam kardeş sonunda oldu :eek:key: bilgi için teşekkür ederim...

PATRON bilgilendirmen için teşekkurler bende de 2010 altea xl var sinir oluyordum kapıları açma duğmesine bastığımda bagaj dahil lap hepsini açıyordu dolayısıyla sinirden iptal oluyordum. söylediğin yöntemi denedim ve sonuç dediğin doğru. demişsin ya diğer modellerde de böylemidir diye bende söyluyorum evet böyle. erya servis ve kayadibine sormuştum ikiside yok abi bunlar böyle geldi diyip duruyorlardı demekki neymiş böyle değilmiş.:):) teşekkurler.

Rica ederim Serhan, işte diyorum ya herkez kafasına göre takılıyor biliyorum ayağına yatıyorlar ya... ;) keyifli sürüşler..

Patron su USB den iPhone ile neler yapılıyor bide ona el atsan yahu:)

Benim USB iptal abi ipod girişi var test etme şansım yok :)

Geri
Üst Alt