Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon, İbiza ve Diğer Modellerde Bu Özellikleri Biliyormuydunuz?

rica ederim, önceki konuda yazılan yorumlar çok canımı sıktıydı gerçekten, herkez ben biliyorum havasına bürünmüştü, kimi sen leonu yeni aldın bilmiyormuydun, kimi eskiden beri vardı, kimi bilmeyenmi var, biri yok şu modeldede var vs vs herkez ezbere yorumlar yapmış konuyu tam okumadan aslında paylaşmayacaktım da neyse... Şimdi bakıyorum o yorumları yapanlar sus pus..............................

İnşallah faydalı olmuştur konu..

Sağol teşekkür ederim ben bilmiyordum ve öğrendim. Yeni Leon 1.6 tdi cr dsg sahibiyim, Birde sormak istediğim bir konu var aracın menülerine girebileceğimiz emniyet kemerinin ikazının kapatılabileceği hız uyarısının vb. konuların aktif pasif yapılabileceği bir menü setup giriş ayarı varmı?

makyajlılarda sanırım standart o bende ilk aldığımda öyle idi sonradan yukarıdaki yöntemle sadece sürücü kapısının açılmasını sağladık...

PATRON saygılar
yukarıda bahsettiğin yöntemi bende denedim. benimde arabamın kapıları ( bagaj dahil bütün kapılar) kumandaya tek sefer bastığımda açılıyo. fakat bu yöntem bende 20 km/h süratten sonra kapı kilitlemeyi iptal etti. kapılar hala kumandaya tek sefer basıldığında açılıyo :( acaba benmi beceremedim:D yoksa teknik bi sorunmu var ne dersin :rolleyes:

Bu arada bu benim forumdaki 61. mesajım oda sana kısmetmiş kardeşim. Saygı ve sevgilerimle...

Yusuf nerdesin sen yahuu :) Patron da bi türlü şu İzmitbuluşmalarını canlandıramadı gitti :p bu işe bi el atmak lazım haydi Patron.

Yusuf nerdesin sen yahuu :) Patron da bi türlü şu İzmitbuluşmalarını canlandıramadı gitti :p bu işe bi el atmak lazım haydi Patron.

ben hep izmitteyim faruk abi.. eskiden ne güzel her hafta maşukiyede toplanıyoduk misafirlerimizde oluyodu çevre illerden. herkezin üzerinde bi ölü toprağı var anlamadım giti:rolleyes: inşallah patron bu işi çözecek bekliyoz baklaım:(

Yusufum deniyorum birazdan yazarım tekrar. Bu arada Kocaeli buluşması düzenliyorum 1-2 hafta sonra bölgedeki herkezi bekliyorum konu açacağım. Takip ediniz please :D

Geri
Üst Alt