• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Leon, İbiza ve Diğer Modellerde Bu Özellikleri Biliyormuydunuz?

PATRON

Administrator
İsim
Serbay
Nereden
Sakarya
Araç
Audi A6 3.0 TDI Quattro
Plaka
54 HN 777
rica ederim, önceki konuda yazılan yorumlar çok canımı sıktıydı gerçekten, herkez ben biliyorum havasına bürünmüştü, kimi sen leonu yeni aldın bilmiyormuydun, kimi eskiden beri vardı, kimi bilmeyenmi var, biri yok şu modeldede var vs vs herkez ezbere yorumlar yapmış konuyu tam okumadan aslında paylaşmayacaktım da neyse... Şimdi bakıyorum o yorumları yapanlar sus pus..............................

İnşallah faydalı olmuştur konu..

karadavut

Kayıtlı Üye
İsim
ufuk SONER
Nereden
Edirne
Plaka
22 EE 363
Sağol teşekkür ederim ben bilmiyordum ve öğrendim. Yeni Leon 1.6 tdi cr dsg sahibiyim, Birde sormak istediğim bir konu var aracın menülerine girebileceğimiz emniyet kemerinin ikazının kapatılabileceği hız uyarısının vb. konuların aktif pasif yapılabileceği bir menü setup giriş ayarı varmı?

PATRON

Administrator
İsim
Serbay
Nereden
Sakarya
Araç
Audi A6 3.0 TDI Quattro
Plaka
54 HN 777
Malesef yok :)

karadavut

Kayıtlı Üye
İsim
ufuk SONER
Nereden
Edirne
Plaka
22 EE 363
Sağol teşekkürler.

zizi

Kayıtlı Üye
İsim
ziya
Nereden
İstanbul
Araç
Diğer
Plaka
34 UD 8453
Bilgilendirme için teşekkürler

PATRON

Administrator
İsim
Serbay
Nereden
Sakarya
Araç
Audi A6 3.0 TDI Quattro
Plaka
54 HN 777
rica ederim..

Turhal

Kayıtlı Üye
İsim
Yusuf Ziya TURHAL
Nereden
Kocaeli
Plaka
61 TN 329
makyajlılarda sanırım standart o bende ilk aldığımda öyle idi sonradan yukarıdaki yöntemle sadece sürücü kapısının açılmasını sağladık...
PATRON saygılar
yukarıda bahsettiğin yöntemi bende denedim. benimde arabamın kapıları ( bagaj dahil bütün kapılar) kumandaya tek sefer bastığımda açılıyo. fakat bu yöntem bende 20 km/h süratten sonra kapı kilitlemeyi iptal etti. kapılar hala kumandaya tek sefer basıldığında açılıyo :( acaba benmi beceremedim:D yoksa teknik bi sorunmu var ne dersin :rolleyes:

Bu arada bu benim forumdaki 61. mesajım oda sana kısmetmiş kardeşim. Saygı ve sevgilerimle...

fnasif

Kayıtlı Üye
İsim
Faruk NASIF
Nereden
İstanbul
Plaka
34 GE 9723
Yusuf nerdesin sen yahuu :) Patron da bi türlü şu İzmitbuluşmalarını canlandıramadı gitti :p bu işe bi el atmak lazım haydi Patron.

Turhal

Kayıtlı Üye
İsim
Yusuf Ziya TURHAL
Nereden
Kocaeli
Plaka
61 TN 329
Yusuf nerdesin sen yahuu :) Patron da bi türlü şu İzmitbuluşmalarını canlandıramadı gitti :p bu işe bi el atmak lazım haydi Patron.
ben hep izmitteyim faruk abi.. eskiden ne güzel her hafta maşukiyede toplanıyoduk misafirlerimizde oluyodu çevre illerden. herkezin üzerinde bi ölü toprağı var anlamadım giti:rolleyes: inşallah patron bu işi çözecek bekliyoz baklaım:(

PATRON

Administrator
İsim
Serbay
Nereden
Sakarya
Araç
Audi A6 3.0 TDI Quattro
Plaka
54 HN 777
Yusufum deniyorum birazdan yazarım tekrar. Bu arada Kocaeli buluşması düzenliyorum 1-2 hafta sonra bölgedeki herkezi bekliyorum konu açacağım. Takip ediniz please :D

Üst Alt