Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon ön yaylardan gelen ses

matrak29

Kayıtlı Üye
İyi akşamlar abiler arkadaslar leonumla setlerden geçerken yaylardan gelen bir ses duyuyorum sizlerde varmıdır aynı ses bu sesin kronik olduğunu duymuştum sizlere sormak istedim çözümü nedir ?

İyi akşamlar abiler arkadaslar leonumla setlerden geçerken yaylardan gelen bir ses duyuyorum sizlerde varmıdır aynı ses bu sesin kronik olduğunu duymuştum sizlere sormak istedim çözümü nedir ?

Benim eski aracımda spor yay vardı ama ses olmadı hiç soğuktan kaynaklı olarak esneme de yapıyordur bir kontrol ettirin

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Esneklik sogukla alakalı ise golf var babamda onda hiç öyle bir ses duymuyorum acaba amastor yaylarımı bozuldu araç daha 38 binde ... garantisi doldu ama servis bakımlı araç yardımcı olurlarmı ?

Esneklik sogukla alakalı ise golf var babamda onda hiç öyle bir ses duymuyorum acaba amastor yaylarımı bozuldu araç daha 38 binde ... garantisi doldu ama servis bakımlı araç yardımcı olurlarmı ?

Amortisör takozları da olabilir baktırmak gerekli ayrıca ben daha önce serviste setten çok sert geçen birisinin amortisman kısmını eğdiğine şahit oldum

genelde kasislerden geçerken ön taraftan gelen gıcırtı sesi salıncak burcundan gelir. salıncak burcundaki kağuçuk parça araç esnediğinde birbirine sürtüyor. salıncaklar sökülüp burçlara beyaz slikonlu gres uygulayınca ses gidiyor. biri paylaşmıştı resimleri. uygulamış sesi kesmiş. bende uygulamıştım faydası oldu.

Ekli dosyalar

• 6PMqR3.jpg
    6PMqR3.jpg
    562.4 KB · Görüntüleme: 88
  • rMy88N.jpg
    rMy88N.jpg
    633.3 KB · Görüntüleme: 86
  • PkG66N.jpg
    PkG66N.jpg
    551.2 KB · Görüntüleme: 85
Bilgileriniz ve tecrubeleriniz için çok teşşekkür ederim bende servise böyle bir bilgilendirme yapmayı dusunuyordum sonucta amasör patlak ya da eğik olsa vuruntu gibi ses yapabilir diye dusunuyorum bu ses sadece büyük setlerde yapıyor çıkıyorken araç ısındıktan sonra da ses azalıyor acaba genlesme mi oluyor bilmiyorum aracı da kısın aldım yaza sürmek nasip olmadı bakıp görücez...

2015 de sıfır aldığım araç defalarca servise gitti. ispanyaya Ispanyol'ca mail attığım halde çözülemeyen problem.
Kasislerde ses geliyor. özellikle kış aylarında. çözülemeyen problem!!!

Benim eski aracımda spor yay vardı ama ses olmadı hiç soğuktan kaynaklı olarak esneme de yapıyordur bir kontrol ettirin

Iyi akşamlar sticker isteği için mesaj atmıştım ama dönen olmadi

Geri
Üst Alt